MECI
12.02.17 | Natalia Vikhlyantseva | Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-2 | Fed Cup | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Natalia Vikhlyantseva | Ya-Hsuan Lee | |
Prima administrare % | 31/55 (56%) | 23/40 (58%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/31 (68%) | 12/23 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 11/24 (46%) | 3/17 (18%) |
Break-ballurile câştigate | 6/12 (50%) | 2/7 (29%) |
Puncte câştigate din returnare | 25/40 (63%) | 23/55 (42%) |
Total puncte câştigate | 57/95 (60%) | 38/95 (40%) |
Greșeli duble | 1 | 5 |
ași | 3 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Natalia Vikhlyantseva vs. Ya-Hsuan Lee - meciuri reciproce
12.02.17 | Natalia Vikhlyantseva | Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-2 | detaliu meci | Fed Cup | Indoor Hard |
Natalia Vikhlyantseva form & Ya-Hsuan Lee form
Natalia Vikhlyantseva - ultimele meciuri
W60 Prerov - Zgura | ||||
23.08.22 1-a rundă | vs. Dominika Salkova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
02.08.22 1-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prague - Hard | ||||
26.07.22 1-a rundă | vs. Linda Noskova | 2-6, 1-3, - Natalia Vikhlyantseva - retragere | detaliu meci | |
24.07.22 Calificare | vs. Dominika Salkova | 7-63, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
23.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 7-62 | detaliu meci | |
Palermo - Zgura | ||||
16.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Jaimee Fourlis | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
10.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Ipek Oz | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Contrexeville - Zgura | ||||
03.07.22 Calificare | vs. Lena Papadakis | 0-6, 0-4, - Natalia Vikhlyantseva - retragere | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
02.06.22 a 2-a rundă | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.05.22 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 7-5, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
18.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Lin Zhu | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.05.22 1-a rundă de calif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W60 Grado - Zgura | ||||
26.05.22 a 2-a rundă | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.05.22 1-a rundă | vs. Timea Babos | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Saint - Zgura | ||||
10.05.22 1-a rundă | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Koper - Zgura | ||||
05.05.22 a 2-a rundă | vs. Sada Nahimana | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.05.22 1-a rundă | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
W60 Zagreb - Zgura | ||||
26.04.22 1-a rundă | vs. Eva Lys | 4-6, 1-4, - Natalia Vikhlyantseva - retragere | detaliu meci | |
W60 Chiasso - Zgura | ||||
23.04.22 Semifinală | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.04.22 Sfert de finală | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
21.04.22 a 2-a rundă | vs. Miriam Kolodziejova | 6-2, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
20.04.22 1-a rundă | vs. Rebeka Masarova | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
19.04.22 Calificare | vs. Stefania Rubini | 3-6, 6-1, 10-8 | detaliu meci | |
18.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Samira De Stefano | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
13.04.22 1-a rundă | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W80 Oeiras - Zgura | ||||
07.04.22 a 2-a rundă | vs. Fiona Ferro | 4-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
06.04.22 1-a rundă | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
04.04.22 Calificare | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
W60 Croissy - Indoor Hard | ||||
29.03.22 1-a rundă | vs. Ysaline Bonaventure | 5-7, 4-6 | detaliu meci |
Ya-Hsuan Lee - ultimele meciuri
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Talia Gibson | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
27.03.24 Calificare | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Eri Shimizu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Hinode - Hard | ||||
19.03.24 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Ankita Raina | 1-6, 6-77 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Calificare | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emmanuelle Salas | 6-2, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Le - Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Tamira Paszek | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.01.24 1-a rundă | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Calificare | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
07.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Yufei Ren | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Hong - Hard | ||||
22.08.23 1-a rundă | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Nanchang - Zgura | ||||
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
12.08.23 Semifinală | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.08.23 Sfert de finală | vs. Riko Kikawada | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Yuyun Chen | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Yuna Ohashi | 3-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Funa Kozaki | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Tainan - Zgura | ||||
18.06.23 Finală | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.06.23 Semifinală | vs. Daria Lodikova | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
16.06.23 Sfert de finală | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Emma Van Poppel | 6-0, 4-0, Emma Van Poppel - retragere | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 Sfert de finală | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 6-2, 7-64 | detaliu meci |