MECI
02.09.18 | 1-a rundă de calif. | Natalia Zorgovska | Nikoletta Muller | 6-4, 6-4 | Szekesfehervar | Zgura |
STATISTICI MECI
Slovacia
13.09.96, 27 Vârsta
13.09.96, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ungaria
25.07.00, 23 Vârsta
25.07.00, 23 Vârsta
Natalia Zorgovska vs. Nikoletta Muller - meciuri reciproce
02.09.18 | 1-a rundă de calif. | Natalia Zorgovska | Nikoletta Muller | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Szekesfehervar | Zgura |
Natalia Zorgovska form & Nikoletta Muller form
Natalia Zorgovska - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.02.19 Calificare | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.19 Calificare | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
03.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Laura Radakovic | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
19.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Emma Zakordoniec | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Michaela Kucharova (2001) | 7-61, 4-6, 7-67 | detaliu meci | |
15.07.18 Calificare | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Eva-Maria Riml | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
12.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
25.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
03.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Nozomi Fujioka | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Wirral - Indoor Hard | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Hannah Mccolgan | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Szekesfehervar - Zgura | ||||
11.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 7-64, 3-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
28.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Novotna | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sezze - Zgura | ||||
21.08.17 Calificare | vs. Maria Pereyra Sellart | 6-1, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Lenzerheide - Zgura | ||||
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Maribor - Zgura | ||||
12.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Iva Zelic | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Trnava - Zgura | ||||
15.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Monika Kilnarova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
13.03.17 Calificare | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Annalisa Calandra | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
06.03.17 1-a rundă de calif. | vs. Corina Mader | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
06.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Radina Rakic | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
06.02.17 2-a rundă de calif. | vs. Natalie Proese | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Helsinki - Indoor Hard | ||||
14.11.16 Calificare | vs. Ella Leivo | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.11.16 1-a rundă de calif. | vs. Eveliina Koivupuisto | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
17.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Reka Szalai | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bol - Zgura | ||||
10.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Dragana Radisic | 6-0, 6-3 | detaliu meci |
Nikoletta Muller - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Christine Junge-Ilges | 7-5, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ava Schueller | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Duru Kuscu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Warmbad - Zgura | ||||
21.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Stella Horacek | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Snitko | 3-6, 6-3, 10-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Stina Larsson | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Yana Kim | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Lola Maya Gutensohn | 2-6, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
21.11.22 Calificare | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
13.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Kate Zueva | 5-7, 6-78 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
30.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Dunya Charalampopoulos | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Didi Bredberg Canizares | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Santa - Hard | ||||
22.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
09.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 4-6 | detaliu meci |