MECI
14.05.19 | Calificare | Natalie Augustinova | Deniz Paykoc | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Cehia
29.01.03, 21 Vârsta
29.01.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
14.05.98, 25 Vârsta
14.05.98, 25 Vârsta
Natalie Augustinova vs. Deniz Paykoc - meciuri reciproce
14.05.19 | Calificare | Natalie Augustinova | Deniz Paykoc | 6-1, 6-4 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Natalie Augustinova form & Deniz Paykoc form
Natalie Augustinova - ultimele meciuri
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.22 Calificare | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.22 1-a rundă | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Wiche | - | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.21 Calificare | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
17.09.21 a 2-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.21 1-a rundă | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Zgura | ||||
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Deniz Paykoc - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.01.21 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.12.20 1-a rundă | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Apalikhina | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
06.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Bademci | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Melody Hefti | 6-4, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 6-1, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Mujan | 5-7, 7-5, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.02.20 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Iana Tishchenko | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Istanbul - Indoor Hard | ||||
20.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
07.10.19 Calificare | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Camilla Diez | 4-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.10.19 Calificare | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-74 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 Calificare | vs. Varvara Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Silvia Mattiolo | 3-6, 6-0, 10-8 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Ines Nicault | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.05.19 Calificare | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | detaliu meci |