MECI
29.07.19 | Calificare | Natalie Augustinova | Stella Remander | 6-2, 6-1 | W15 Savitaipale | Zgura |
STATISTICI MECI
Natalie Augustinova | Stella Remander | |
Prima administrare % | 32/37 (86%) | 22/44 (50%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/32 (75%) | 6/22 (27%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 3/5 (60%) | 10/22 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 1/3 (33%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/44 (64%) | 10/37 (27%) |
Total puncte câştigate | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Greșeli duble | 0 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Stella Remander | |
0-0, 30-40, 40-40 | ||
Natalie Augustinova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Stella Remander | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Natalie Augustinova | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Stella Remander | |
Natalie Augustinova | 4-1 | |
4-2 | Stella Remander | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Natalie Augustinova | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Stella Remander | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-1 | Stella Remander | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Natalie Augustinova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-1 | Stella Remander | |
0-0, 30-0, 15-30 | ||
Natalie Augustinova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Stella Remander | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-1 |
Cehia
29.01.03, 21 Vârsta
29.01.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Finlanda
22.07.05, 18 Vârsta
22.07.05, 18 Vârsta
Natalie Augustinova vs. Stella Remander - meciuri reciproce
29.07.19 | Calificare | Natalie Augustinova | Stella Remander | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Savitaipale | Zgura |
Natalie Augustinova form & Stella Remander form
Natalie Augustinova - ultimele meciuri
W25 Jablonec - Zgura | ||||
11.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
25.07.22 Calificare | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.22 1-a rundă | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Prokuplje - Zgura | ||||
27.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
26.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Jablonec - Carpet | ||||
28.11.21 1-a rundă de calif. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
03.11.21 1-a rundă | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Wiche | - | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.10.21 1-a rundă de calif. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.10.21 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.10.21 Calificare | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
11.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
17.09.21 a 2-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.09.21 1-a rundă | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Zgura | ||||
09.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Bydgoszcz - Zgura | ||||
01.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
31.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Stella Remander - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Luise Reisel | 6-2, 4-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Bianca Elena Barbulescu | 2-6, 0-3, - Stella Remander - retragere | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Lana Stanisic | 4-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
W35 Helsinki - Indoor Hard | ||||
28.02.24 1-a rundă | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Werner | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Rikke De Koning | 6-4, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Sarah Van Emst | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 0-6, 1-2, - Stella Remander - retragere | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.10.23 Calificare | vs. June Bjork | 5-7, 6-75 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Daria Domova | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Annika Kannan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Stevanovic | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Selya Rakki | 6-4, 3-6, 4-10 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Yican Li | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Helsinki - Indoor Hard | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Taylor Ng | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
28.07.21 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Savitaipale - Zgura | ||||
29.07.19 Calificare | vs. Natalie Augustinova | 2-6, 1-6 | detaliu meci |