MECI
28.11.18 | 1-a rundă | Natalie Proese | Karolina Vlckova | 6-3, 4-6, 6-0 | Milovice | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Natalie Proese | Karolina Vlckova | |
Prima administrare % | 53/72 (74%) | 47/92 (51%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 33/53 (62%) | 21/47 (45%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/19 (53%) | 20/45 (44%) |
Break-ballurile câştigate | 8/15 (53%) | 4/7 (57%) |
Puncte câştigate din returnare | 51/92 (55%) | 29/72 (40%) |
Total puncte câştigate | 94/164 (57%) | 70/164 (43%) |
Greșeli duble | 1 | 7 |
ași | 3 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Natalie Proese | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Natalie Proese | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Natalie Proese | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalie Proese | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Natalie Proese | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Natalie Proese | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Natalie Proese | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Natalie Proese | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Natalie Proese | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Natalie Proese | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Natalie Proese | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Natalie Proese | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Natalie Proese | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
17.10.00, 23 Vârsta
15091 $
17.10.00, 23 Vârsta
15091 $
Natalie Proese vs. Karolina Vlckova - meciuri reciproce
28.11.18 | 1-a rundă | Natalie Proese | Karolina Vlckova | 6-3, 4-6, 6-0 | detaliu meci | Milovice | Indoor Hard |
Natalie Proese form & Karolina Vlckova form
Natalie Proese - ultimele meciuri
W15 Ortisei - Indoor Hard | ||||
28.10.19 1-a rundă | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Brno - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Jana Jablonovska | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Eline Audenaert | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Natea Bizet | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Eva Vedder | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Anne Knuettel | 2-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Diane Flament | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
W25+H Bad - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 4-6, 7-67, 10-5 | detaliu meci | |
22.07.19 Calificare | vs. Ali Collins | 6-3, 1-6, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Imola - Carpet | ||||
16.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 6-3, 14-16 | detaliu meci | |
Ortisei - Indoor Hard | ||||
17.12.18 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
30.11.18 Sfert de finală | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
28.11.18 1-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 6-3, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
27.11.18 Calificare | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Trieste - Zgura | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Vittoria Avvantaggiati | 1-6, 6-0, 0-6 | detaliu meci | |
Schio - Zgura | ||||
25.07.18 a 2-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
23.07.18 1-a rundă | vs. Eugenia Ganga | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Darmstadt - Zgura | ||||
18.07.18 1-a rundă | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Knokke - Zgura | ||||
10.07.18 1-a rundă | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
02.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Tarvisio - Zgura | ||||
25.06.18 1-a rundă | vs. Mira Antonitsch | 5-7, 4-6 | detaliu meci |
Karolina Vlckova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Perelygina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.03.24 1-a rundă | vs. Nina Alibalic | 6-2, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Antonina Sushkova | 4-6, 7-65, 14-12 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Patricija Paukstyte | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Pia Vargas-Lopez | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
11.07.23 Calificare | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
10.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-1, Katarina Stresnakova - retragere | detaliu meci | |
W25 Klosters - Zgura | ||||
03.07.23 Calificare | vs. Lara Schmidt | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Giada Ciampa | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kranjska - Zgura | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kocevje - Zgura | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
30.05.23 1-a rundă | vs. Lara Schmidt | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.05.23 Calificare | vs. Gina Feistel | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
W40 Otocec - Zgura | ||||
22.05.23 Calificare | vs. Emma Tothova | 7-66, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Sumejja Isic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Poertschach - Zgura | ||||
08.05.23 1-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-62, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.04.23 1-a rundă | vs. Anja Stankovic | 6-3, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.04.23 Calificare | vs. Yu Shan | 6-1, 6-73, 3-10 | detaliu meci | |
03.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Tabeth Tadoum | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Xinxin Yao | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
15.11.22 1-a rundă | vs. Samira De Stefano | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
08.11.22 1-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
01.11.22 1-a rundă | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.22 1-a rundă | vs. Kristina Paskauskas | 5-7, 0-6 | detaliu meci |