Turcia
03.01.02, 22 Vârsta
03.01.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
10.07.98, 25 Vârsta
10.07.98, 25 Vârsta
Tuana Tinaztepe vs. Nataliya Pogribnyak - meciuri reciproce
18.02.18 | 1-a rundă de calif. | Nataliya Pogribnyak | Tuana Tinaztepe | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
Tuana Tinaztepe form & Nataliya Pogribnyak form
Tuana Tinaztepe - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.06.21 1-a rundă | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.03.20 Calificare | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.01.20 Calificare | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.09.19 Calificare | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | detaliu meci |
Nataliya Pogribnyak - ultimele meciuri
W35 Santo - Hard | ||||
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Elysia Bolton | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Julia Ronney | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Daubnerova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 Calificare | vs. Yulia Zhytelna | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Eva Prokopenko | 7-5, 6-71, 6-2 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
16.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
10.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-1, 7-610 | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
02.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Arlinda Rushiti | 7-65, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Patricia Boentgen | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Zgura | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Petra Sedlackova | 6-2, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Kaltenkirchen - Zgura | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Janina Braun | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Essen - Zgura | ||||
10.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
10.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
15.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Deren Ozlen | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Dainah Cameron | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Caroline Ilowska | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
11.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
05.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Paulina Czarnik | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Szmit | 4-6, 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
29.11.17 1-a rundă | vs. Dagmar Dudlakova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
30.10.17 Calificare | vs. Andra Maria Nitescu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
23.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
05.09.17 1-a rundă | vs. Kristyna Hrabalova | 3-6, 4-6 | detaliu meci |