Elvetia
22.10.98, 25 Vârsta
22.10.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
28.02.00, 24 Vârsta
28.02.00, 24 Vârsta
Chiara Merico vs. Nevena Sokovic - meciuri reciproce
30.09.18 | 1-a rundă de calif. | Nevena Sokovic | Chiara Merico | 6-2, 6-2 | detaliu meci | Antalya | Hard |
Chiara Merico form & Nevena Sokovic form
Chiara Merico - ultimele meciuri
W60 Montreux - Zgura | ||||
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Sandy Marti | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Wuarin | 3-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
26.08.19 Calificare | vs. Tina Nadine Smith | - | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.05.19 a 2-a rundă | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
22.05.19 1-a rundă | vs. Nina Rudiukova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.05.19 1-a rundă | vs. Darya Lavrichenko | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.05.19 1-a rundă de calif. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.04.19 Calificare | vs. Corina Mader | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
09.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Therese Ekdahl | 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
09.10.18 Calificare | vs. Anja Gal | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
30.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Verbier - Zgura | ||||
23.06.18 Calificare | vs. Michele Temperli | 6-1, 6-75, 3-6 | detaliu meci | |
Klosters - Zgura | ||||
17.06.18 Calificare | vs. Greetje Minnen | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Martina Gaemperle | 6-1, 2-1, Martina Gaemperle - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
04.06.18 Calificare | vs. Kanami Tsuji | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
30.05.18 1-a rundă | vs. Verena Meliss | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.05.18 Calificare | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Annabelle Lammas | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Sion - Zgura | ||||
29.08.16 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
29.08.16 Calificare | vs. Sofia Booth | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
25.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Theiviya Selvarajoo | - | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
18.07.16 1-a rundă de calif. | vs. Warona Mdlulwa | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.07.16 Calificare | vs. Alexa Pirok | 4-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
Lenzerheide - Zgura | ||||
22.06.15 2-a rundă de calif. | vs. Julia Grabher | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
15.06.15 1-a rundă | vs. Sara Tomic | 2-6, 1-6 | detaliu meci |
Nevena Sokovic - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
20.04.21 Calificare | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.04.21 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 6-2, 11-9 | detaliu meci | |
19.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Tara Malik | 2-6, 7-65, 13-11 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 5-7, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.21 Calificare | vs. Melis Yasar | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.21 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Pazardzhik - Zgura | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-0, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 3-6, 11-13 | detaliu meci | |
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Pia Praefke | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.20 Calificare | vs. Martina Biagianti | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Anna Davydova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
12.12.19 a 2-a rundă | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
11.12.19 1-a rundă | vs. Aya El Sayed | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.12.19 Calificare | vs. Hla El-Sakka | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Emma Belluomini | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Barbora Matusova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Bokor | 6-3, 2-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Vladislava Petrovskaia | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.10.19 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.10.19 Calificare | vs. Julia Mikulski | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
14.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Adelina Baravi | 6-74, 6-2, 10-7 | detaliu meci | |
W25 Podgorica - Zgura | ||||
16.09.19 Calificare | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Szekesfehervar - Zgura | ||||
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Laura Maluniakova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Nikola Breckova | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci |