Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elvetia
07.08.98, 25 Vârsta
28926 $
07.08.98, 25 Vârsta
28926 $
Nikola Breckova vs. Nicole Gadient - meciuri reciproce
23.04.18 | Calificare | Nikola Breckova | Nicole Gadient | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Tucepi | Zgura |
Nikola Breckova form & Nicole Gadient form
Nikola Breckova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
24.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Vrnjacka - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
16.09.22 Sfert de finală | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detaliu meci | |
15.09.22 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
14.09.22 1-a rundă | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.22 Calificare | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.08.22 1-a rundă | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
02.08.22 1-a rundă | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.08.22 Calificare | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
27.07.22 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.22 Calificare | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
17.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Ceska - Zgura | ||||
14.06.22 1-a rundă | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
13.06.22 Calificare | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Nicole Gadient - ultimele meciuri
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detaliu meci |