MECI
20.08.19 | Calificare | Nicole Gadient | Yu Shan | 6-0, 6-2 | W15 Wanfercee | Zgura |
STATISTICI MECI
Nicole Gadient | Yu Shan | |
Prima administrare % | 38/55 (69%) | 44/65 (68%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 21/38 (55%) | 19/44 (43%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/17 (53%) | 5/21 (24%) |
Break-ballurile câştigate | 7/15 (47%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 41/65 (63%) | 25/55 (45%) |
Total puncte câştigate | 71/120 (59%) | 49/120 (41%) |
Greșeli duble | 2 | 3 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Nicole Gadient | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yu Shan | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicole Gadient | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40, 40-40 | ||
3-0 | Yu Shan | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicole Gadient | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-0 | Yu Shan | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Nicole Gadient | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Yu Shan | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicole Gadient | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Yu Shan | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicole Gadient | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Yu Shan | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Nicole Gadient | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 | Yu Shan | |
6-2 |
Elvetia
07.08.98, 25 Vârsta
28926 $
07.08.98, 25 Vârsta
28926 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
China
15.02.00, 24 Vârsta
10958 $
15.02.00, 24 Vârsta
10958 $
Nicole Gadient vs. Yu Shan - meciuri reciproce
20.08.19 | Calificare | Nicole Gadient | Yu Shan | 6-0, 6-2 | detaliu meci | W15 Wanfercee | Zgura |
Nicole Gadient form & Yu Shan form
Nicole Gadient - ultimele meciuri
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detaliu meci |
Yu Shan - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Alessia Popescu | 1-6, 7-68, 4-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Paola Lopez | 6-2, 7-61 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Hao Liang | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-76, 6-10 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Rined Saafi | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Klara Veldman | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 5-7, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.12.23 1-a rundă | vs. Panna Bartha | 2-6, 6-0, 0-6 | detaliu meci | |
19.12.23 Calificare | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Koprivova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Fang An Lin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Micol Salvadori | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Ustiniya Lekomtseva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Kateryna Lazarenko | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Nikol Mishieva | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.10.23 Calificare | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-77 | detaliu meci | |
09.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 6-2, 2-6, 10-5 | detaliu meci | |
Guangzhou - Hard | ||||
16.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Nanchang - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. I-Hsuan Cho | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Anning - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Xin Tong Wang | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Naiman - Hard | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
04.07.23 1-a rundă | vs. Han Shi | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Shuo Feng | 0-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
21.06.23 1-a rundă | vs. Wenfei Yu | 4-6, 1-6 | detaliu meci |