MECI
08.12.19 | Finală | Nigina Abduraimova | Pei-Chi Lee | 6-1, 1-6, 6-3 | W15 Nonthaburi | Hard |
STATISTICI MECI
1 | ||
Nigina Abduraimova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Nigina Abduraimova | 1-1 | |
0-0, 40-0 | ||
2-1 | Pei-Chi Lee | |
0-0 | ||
Nigina Abduraimova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Nigina Abduraimova | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Pei-Chi Lee | |
Nigina Abduraimova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-40 | ||
0-2 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nigina Abduraimova | 0-3 | |
0-0 | ||
1-3 | Pei-Chi Lee | |
Nigina Abduraimova | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-5 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
1-6 |
3 | ||
Nigina Abduraimova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Pei-Chi Lee | |
0-0 | ||
Nigina Abduraimova | 2-2 | |
2-3 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nigina Abduraimova | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Pei-Chi Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Nigina Abduraimova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nigina Abduraimova vs. Pei-Chi Lee - meciuri reciproce
08.12.19 | Finală | Nigina Abduraimova | Pei-Chi Lee | 6-1, 1-6, 6-3 | detaliu meci | W15 Nonthaburi | Hard |
Nigina Abduraimova form & Pei-Chi Lee form
Nigina Abduraimova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
05.03.24 Calificare | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - retragere | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
09.12.23 Semifinală | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.12.23 Sfert de finală | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | detaliu meci | |
06.12.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.23 1-a rundă | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.12.23 Sfert de finală | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - retragere | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 1-a rundă | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | detaliu meci |
Pei-Chi Lee - ultimele meciuri
W25 Tainan - Zgura | ||||
25.06.23 Finală | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.06.23 Semifinală | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
23.06.23 Sfert de finală | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Tainan - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Gifu - Hard | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 1-a rundă | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Osaka - Hard | ||||
10.04.23 Calificare | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.23 Calificare | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kofu - Hard | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
06.03.23 Calificare | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detaliu meci |