MECI
16.11.20 | 1-a rundă de calif. | Nika Novikova | Anastasiya Kuparev | 5-7, 7-62, 10-8 | W15 Haabneeme | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Lituania
01.04.02, 22 Vârsta
01.04.02, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
04.06.01, 22 Vârsta
04.06.01, 22 Vârsta
Nika Novikova vs. Anastasiya Kuparev - meciuri reciproce
16.11.20 | 1-a rundă de calif. | Nika Novikova | Anastasiya Kuparev | 5-7, 7-62, 10-8 | detaliu meci | W15 Haabneeme | Indoor Hard |
Nika Novikova form & Anastasiya Kuparev form
Nika Novikova - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Emma Martellenghi | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lara Charles | 3-0, Lara Charles - retragere | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Helena Narmont | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Giulia Paterno | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Emily Castillo | 7-64, 3-6, 10-2 | detaliu meci | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Anita Sahdiieva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Liepaja - Zgura | ||||
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Ksenia Kolesnikova | 4-6, 6-3, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
22.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Rajkovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Bratislava - Indoor Hard | ||||
15.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Haabneeme - Indoor Hard | ||||
17.11.20 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kuparev | 5-7, 7-62, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.01.20 Calificare | vs. Bhuvana Kalva | 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Holly Verner | 6-3, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Lota Kaul | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.12.19 Calificare | vs. Vasilisa Aponasenko | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.12.19 Calificare | vs. Angelica Raggi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Elizaveta Koklina | 3-6, 7-66, 12-10 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
21.08.17 1-a rundă de calif. | vs. Paulina Jastrzebska | 2-6, 0-6 | detaliu meci |
Anastasiya Kuparev - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Alice Soulie | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
19.12.23 1-a rundă | vs. Lena Papadakis | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.12.23 Calificare | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
17.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Nairobi - Zgura | ||||
10.12.23 Calificare | vs. Stefanie Auer | 3-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
16.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
04.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
21.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
21.08.23 Calificare | vs. Vlada Ekshibarova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Erwitte - Zgura | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Demi Tran | 6-3, 5-7, 1-10 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ines Faltinger | 7-64, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 6-79, 2-6 | detaliu meci | |
26.06.23 Calificare | vs. Sevil Yuldasheva | 7-5, 1-6, 11-9 | detaliu meci | |
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Warda Ait El Bachir | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Gdansk - Zgura | ||||
20.06.23 Calificare | vs. Daria Kuczer | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Patrycja Niewiadomska | 7-62, 4-6, 12-10 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
12.06.23 Calificare | vs. Severine Deppner | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Lena Thomas Iglesias | 5-7, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W25 Troisdorf - Zgura | ||||
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
05.04.23 1-a rundă | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.04.23 Calificare | vs. Naroa Aranzabal | 6-3, 7-66 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Afandieva | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 0-4, - Anastasiya Kuparev - retragere | detaliu meci | |
W40 Tallinn - Indoor Hard | ||||
09.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Petange - Indoor Hard | ||||
21.11.22 2-a rundă de calif. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
17.11.22 a 2-a rundă | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detaliu meci |