MECI
07.11.18 | a 2-a rundă | Nika Radisic | Andrina Peer | 6-1, 6-0 | Cordenons | Zgura |
STATISTICI MECI
Nika Radisic | Andrina Peer | |
Prima administrare % | 22/37 (59%) | 29/46 (63%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/22 (86%) | 15/29 (52%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 8/15 (53%) | 1/17 (6%) |
Break-ballurile câştigate | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Puncte câştigate din returnare | 30/46 (65%) | 10/37 (27%) |
Total puncte câştigate | 57/83 (69%) | 26/83 (31%) |
Greșeli duble | 1 | 8 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Nika Radisic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Andrina Peer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nika Radisic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Andrina Peer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nika Radisic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Nika Radisic | 4-1 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Nika Radisic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Andrina Peer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nika Radisic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Andrina Peer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nika Radisic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Andrina Peer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nika Radisic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elvetia
28.04.98, 25 Vârsta
28.04.98, 25 Vârsta
Nika Radisic vs. Andrina Peer - meciuri reciproce
07.11.18 | a 2-a rundă | Nika Radisic | Andrina Peer | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Cordenons | Zgura |
Nika Radisic form & Andrina Peer form
Nika Radisic - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
27.03.24 a 2-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - retragere | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Calificare | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
20.11.23 Calificare | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - retragere | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
28.09.23 a 3-a rundă | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.09.23 a 2-a rundă | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
26.09.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
25.09.23 Calificare | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | detaliu meci |
Andrina Peer - ultimele meciuri
Ortisei - Indoor Hard | ||||
17.12.18 1-a rundă | vs. Julia Stamatova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.12.18 Calificare | vs. Rubina Marta De Ponti | 3-6, 7-5, 7-62 | detaliu meci | |
15.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
06.12.18 a 2-a rundă | vs. Madison Westby | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.12.18 1-a rundă | vs. Shannon Cox | 3-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
29.11.18 a 2-a rundă | vs. Katharina Hering | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.11.18 1-a rundă | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
20.11.18 1-a rundă | vs. Shannon Cox | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Cordenons - Zgura | ||||
07.11.18 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.11.18 1-a rundă | vs. Lea Jurkovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Stockholm - Indoor Hard | ||||
24.10.18 1-a rundă | vs. Margaux Bovy | 3-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
26.09.18 1-a rundă | vs. Oona Orpana | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Joanne Zuger | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Badenweiler - Zgura | ||||
05.09.18 1-a rundă | vs. Nora Niedmers | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Biella - Zgura | ||||
30.07.18 Calificare | vs. Lucie Petruzelova | 7-5, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-72, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
16.07.18 1-a rundă | vs. Tereza Koplova | 7-67, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Aschaffenburg - Zgura | ||||
02.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Lara Schmidt | Lara Schmidt - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Verbier - Zgura | ||||
25.06.18 1-a rundă | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Klosters - Zgura | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Arabella Koller | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
Gothenburg - Zgura | ||||
14.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Popescu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Akko - Hard | ||||
30.04.18 1-a rundă | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
Chiasso - Zgura | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Vukovic | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
Le Havre - Zgura | ||||
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Tereza Koplova | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
Gonesse - Zgura | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Payola | 6-2, 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
19.02.18 1-a rundă | vs. Quinn Gleason | 1-6, 0-6 | detaliu meci |