MECI
08.03.20 | 1-a rundă de calif. | Nikita Liebkind | Nikol Mishieva | 6-3, 6-0 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Finlanda
28.09.99, 24 Vârsta
28.09.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Rusia
30.10.03, 20 Vârsta
30.10.03, 20 Vârsta
Nikita Liebkind vs. Nikol Mishieva - meciuri reciproce
08.03.20 | 1-a rundă de calif. | Nikita Liebkind | Nikol Mishieva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
Nikita Liebkind form & Nikol Mishieva form
Nikita Liebkind - ultimele meciuri
W15 Nakhon - Hard | ||||
17.07.23 Calificare | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-76, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Sara Nayar | 5-7, 1-2, - Nikita Liebkind - retragere | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Shona Nakano | 6-1, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Daria Nazarenko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Nao Phang Ziyi | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Calificare | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 3-6, 7-10 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 3-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
24.04.23 Calificare | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Conde | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Abigail Amos | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
03.04.23 Calificare | vs. Carmen Juan Bru | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Klara Veldman | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
05.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Vanessa Ersoz | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Esila Toklu | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
01.08.22 Calificare | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Tabatha Suarez | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Raanana - Hard | ||||
20.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Nicole Nadel | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Shay Halfon | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Raanana - Hard | ||||
13.06.22 2-a rundă de calif. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Adi Gavish | 6-3, 4-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Tomasetti | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Megan Markov | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
21.03.22 2-a rundă de calif. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-3, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
21.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Neri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
13.03.22 1-a rundă de calif. | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
02.02.22 1-a rundă | vs. Bianca Behulova | 3-6, 0-6 | detaliu meci |
Nikol Mishieva - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Aaddi Gupta | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ava Williamson | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Maria Alexandra Mateas | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Arina Solomatina | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Mariella Gelbke | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. On Yu Choi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Yu Shan | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.09.23 Calificare | vs. Zuzanna Bednarz | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.23 2-a rundă de calif. | vs. Annabelle Lammas | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Diana De Simone | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Komkina | 4-6, 0-2, - Nikol Mishieva - retragere | detaliu meci | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Calificare | vs. Alisa Kummel | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
07.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Amira Kaztugan | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Casablanca - Zgura | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Martina Puvill | 6-4, 1-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.06.23 Calificare | vs. Sofia Avataneo | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Himadri Kashyap | 7-63, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 0-1, - Nikol Mishieva - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
02.05.23 Calificare | vs. Ada Piestrzynska | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
01.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 3-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Mary Moskaltsova | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Phillippa Preugschat | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Karine Sarkisova | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
12.03.23 1-a rundă de calif. | vs. Sholape Ayanbadejo | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.01.23 2-a rundă de calif. | vs. Yujiao Che | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.22 2-a rundă de calif. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 1-6 | detaliu meci |