MECI
13.07.20 | 1-a rundă | Nikola Breckova | Ivana Sebestova | 7-5, 6-3 | All Lower | Zgura |
STATISTICI MECI
1 | ||
Nikola Breckova | 0-0 | |
0-0, 15-30 | ||
0-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Nikola Breckova | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Nikola Breckova | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Nikola Breckova | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Breckova | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
5-4 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Nikola Breckova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40[BP], A-40 | ||
6-5 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
7-5 |
2 | ||
Nikola Breckova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nikola Breckova | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikola Breckova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Nikola Breckova | 4-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-2 | Ivana Sebestova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40 | ||
Nikola Breckova | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
6-3 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nikola Breckova vs. Ivana Sebestova - meciuri reciproce
13.07.20 | 1-a rundă | Nikola Breckova | Ivana Sebestova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
Nikola Breckova form & Ivana Sebestova form
Nikola Breckova - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.03.24 Sfert de finală | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.23 1-a rundă | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
24.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Vrnjacka - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varna - Zgura | ||||
16.09.22 Sfert de finală | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detaliu meci | |
15.09.22 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
14.09.22 1-a rundă | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
06.09.22 Calificare | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
05.09.22 2-a rundă de calif. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
28.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
25.08.22 a 2-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.08.22 1-a rundă | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Grodzisk - Hard | ||||
02.08.22 1-a rundă | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.22 Calificare | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
27.07.22 1-a rundă | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.22 Calificare | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
17.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detaliu meci | |
W60 Ceska - Zgura | ||||
14.06.22 1-a rundă | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
13.06.22 Calificare | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
12.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detaliu meci |
Ivana Sebestova - ultimele meciuri
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
13.02.24 1-a rundă | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
18.09.23 Calificare | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
22.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
22.08.23 Calificare | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Wroclaw - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.23 Calificare | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W60 Cordenons - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
19.07.23 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | detaliu meci |