INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nadiya Kolb vs. Nikola Tomanova - meciuri reciproce
13.09.17 | 1-a rundă | Nikola Tomanova | Nadiya Kolb | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Prague | Zgura |
01.09.14 | Calificare | Nikola Tomanova | Nadiya Kolb | 7-5, 6-2 | detaliu meci | Prague | Zgura |
Nadiya Kolb form & Nikola Tomanova form
Nadiya Kolb - ultimele meciuri
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W50 Porto - Indoor Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
29.01.24 Calificare | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
10.11.23 Semifinală | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Nantes - Indoor Hard | ||||
30.10.23 Calificare | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - retragere | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
21.10.23 Semifinală | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.10.23 1-a rundă | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.10.23 Calificare | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detaliu meci |
Nikola Tomanova - ultimele meciuri
W25 Jablonec - Zgura | ||||
12.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W60 Grodzisk - Zgura | ||||
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Olomouc - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
W25 Wroclaw - Zgura | ||||
30.06.21 a 2-a rundă | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.06.21 1-a rundă | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
28.06.21 Calificare | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Stare - Zgura | ||||
14.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | detaliu meci | |
W25 Prague - Zgura | ||||
03.05.21 Calificare | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
17.09.20 a 2-a rundă | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.09.20 1-a rundă | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.09.20 Calificare | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | detaliu meci | |
14.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
28.07.20 1-a rundă | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.07.20 1-a rundă | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
17.07.20 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | detaliu meci | |
16.07.20 1-a rundă | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | detaliu meci | |
22.06.20 1-a rundă | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | detaliu meci | |
19.06.20 1-a rundă | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
10.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Trnava - Indoor Hard | ||||
03.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
22.01.20 a 2-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | detaliu meci | |
21.01.20 1-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Jablonec - Carpet | ||||
06.12.19 Sfert de finală | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.12.19 a 2-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.12.19 1-a rundă | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Milovice - Indoor Hard | ||||
27.11.19 1-a rundă | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1-a rundă | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detaliu meci |