MECI
25.01.18 | a 2-a rundă | Nina Alibalic | Romy Koelzer | 6-3, 4-6, 6-1 | Stuttgart Stammheim | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Nina Alibalic | Romy Koelzer | |
Prima administrare % | 47/81 (58%) | 50/89 (56%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 34/47 (72%) | 31/50 (62%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 18/34 (53%) | 13/39 (33%) |
Break-ballurile câştigate | 6/14 (43%) | 3/7 (43%) |
Puncte câştigate din returnare | 45/89 (51%) | 29/81 (36%) |
Total puncte câştigate | 97/170 (57%) | 73/170 (43%) |
Greșeli duble | 0 | 7 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nina Alibalic vs. Romy Koelzer - meciuri reciproce
25.01.18 | a 2-a rundă | Nina Alibalic | Romy Koelzer | 6-3, 4-6, 6-1 | detaliu meci | Stuttgart Stammheim | Indoor Hard |
Nina Alibalic form & Romy Koelzer form
Nina Alibalic - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Anna Turati | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Ireni Lucia | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Michele Adamczewska | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Anna Turati | 0-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Anika Jaskova | 3-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Martina Marusinova | 4-6, 6-2, 10-6 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Elena Karner | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
03.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Giada Cavazzoni | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Stefana Lazar | 2-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Nehir Dogan | 6-1, 7-66 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
29.11.23 1-a rundă | vs. Maria Toma | 6-3, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Ilaria Sposetti | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Natalija Senic | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
06.09.23 1-a rundă | vs. Jovana Grujic | 6-3, 7-69 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Alisa Vasileva | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Korina Roso | - | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
18.06.23 Sfert de finală | vs. Andjela Lazarevic | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
18.06.23 Semifinală | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-4, - Nina Alibalic - retragere | detaliu meci | |
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Aysegul Mert | 3-6, 6-3, 10-8 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
13.06.23 Calificare | vs. Sara Mikaca | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Iva Daneva | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Banja - Zgura | ||||
10.06.23 Semifinală | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.06.23 Sfert de finală | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Simona Ogescu | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-4, 7-63 | detaliu meci |
Romy Koelzer - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
27.04.21 1-a rundă | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
20.04.21 1-a rundă | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
14.04.21 1-a rundă | vs. So-Ra Lee | 6-2, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
19.11.20 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.20 Sfert de finală | vs. Ani Amiraghyan | - Romy Koelzer - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
18.11.20 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 Finală | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.20 Semifinală | vs. Nicole Khirin | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.11.20 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
13.11.20 Sfert de finală | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
12.11.20 1-a rundă | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 Finală | vs. Gergana Topalova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
07.11.20 Semifinală | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
06.11.20 Sfert de finală | vs. Johana Markova | 6-4, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
05.11.20 a 2-a rundă | vs. Melania Delai | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
03.11.20 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
31.10.20 Sfert de finală | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-3, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
31.10.20 Semifinală | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.20 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 6-4, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
27.10.20 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-75, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Riya Bhatia | 6-4, 2-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Porto - Hard | ||||
21.09.20 Calificare | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
13.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 4-6, 9-11 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
28.08.20 1-a rundă | vs. Anna Klasen | 7-66, 7-67 | detaliu meci | |
27.08.20 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
24.08.20 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.08.20 1-a rundă | vs. Charlotte Klasen | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
20.08.20 1-a rundă | vs. Katharina Hering | 3-6, 5-7 | detaliu meci |