MECI
10.07.17 | Calificare | Nina Potocnik | Anastasia Pribylova | 6-2, 6-0 | Budapest | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nina Potocnik vs. Anastasia Pribylova - meciuri reciproce
10.07.17 | Calificare | Nina Potocnik | Anastasia Pribylova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | Budapest | Zgura |
08.05.17 | Calificare | Nina Potocnik | Anastasia Pribylova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Dunakeszi | Zgura |
Nina Potocnik form & Anastasia Pribylova form
Nina Potocnik - ultimele meciuri
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Tilwith Di Girolami | - | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
28.11.23 Calificare | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.09.23 1-a rundă | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ljubljana - Zgura | ||||
11.09.23 1-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W60 Prerov - Zgura | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.08.23 1-a rundă | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
11.08.23 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.08.23 a 2-a rundă | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detaliu meci | |
09.08.23 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Hechingen - Zgura | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
16.07.23 Calificare | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Aschaffenburg - Zgura | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Tarvisio - Zgura | ||||
28.06.23 1-a rundă | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detaliu meci | |
W60 Ricany - Zgura | ||||
14.06.23 a 2-a rundă | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - retragere | detaliu meci | |
W25 Poertschach - Zgura | ||||
07.06.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Koper - Zgura | ||||
17.04.23 1-a rundă | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - retragere | detaliu meci | |
W40 Split - Zgura | ||||
04.04.23 1-a rundă | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W40 Murska - Indoor Hard | ||||
29.03.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detaliu meci |
Anastasia Pribylova - ultimele meciuri
W60 Olomouc - Zgura | ||||
17.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.04.21 Sfert de finală | vs. Magali Kempen | 2-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
08.04.21 a 2-a rundă | vs. Andrea Renee Villarreal | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
06.04.21 1-a rundă | vs. Maria Marfutina | 1-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.04.21 Sfert de finală | vs. Magali Kempen | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.04.21 a 2-a rundă | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
31.03.21 1-a rundă | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.21 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-70, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.03.21 1-a rundă | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.02.21 a 2-a rundă | vs. Erika Andreeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.02.21 1-a rundă | vs. Sandra Samir | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.02.21 1-a rundă | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.21 1-a rundă | vs. Miyabi Inoue | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Hamburg - Indoor Hard | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Shiho Akita | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
03.09.20 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 6-1, 2-10 | detaliu meci | |
03.09.20 1-a rundă | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.20 1-a rundă | vs. Alice Tubello | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.09.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 4-10 | detaliu meci | |
31.08.20 1-a rundă | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
26.08.20 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.08.20 1-a rundă | vs. Lea Tholey | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
24.08.20 1-a rundă | vs. Polina Leykina | 6-710, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
23.08.20 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.08.20 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.08.20 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.07.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.07.20 1-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
25.07.20 1-a rundă | vs. Julie Belgraver | 6-3, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
19.07.20 1-a rundă | vs. Manon Leonard | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
18.07.20 1-a rundă | vs. Anna Pribylova | 6-1, 6-3 | detaliu meci |