MECI
14.02.20 | 1-a rundă | Nina Stadler | Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-2, 11-9 | W15 Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
Nina Stadler | Zhibek Kulambayeva | |
Prima administrare % | 39/58 (67%) | 37/57 (65%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 23/39 (59%) | 19/37 (51%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/19 (47%) | 9/20 (45%) |
Break-ballurile câştigate | 4/6 (67%) | 4/5 (80%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/57 (51%) | 26/58 (45%) |
Total puncte câştigate | 61/115 (53%) | 54/115 (47%) |
Greșeli duble | 3 | 2 |
ași | 0 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
1-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-A | ||
Nina Stadler | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Nina Stadler | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0 | ||
Nina Stadler | 3-4 | |
3-5 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-15 | ||
3-6 |
2 | ||
Nina Stadler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0 | ||
Nina Stadler | 1-1 | |
1-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Nina Stadler | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nina Stadler | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Nina Stadler | 0-0 | |
0-0 | ||
11-9 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Nina Stadler vs. Zhibek Kulambayeva - meciuri reciproce
14.02.20 | 1-a rundă | Nina Stadler | Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-2, 11-9 | detaliu meci | W15 Antalya | Zgura |
05.11.18 | 1-a rundă | Nina Stadler | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Nonthaburi | Hard |
Nina Stadler form & Zhibek Kulambayeva form
Nina Stadler - ultimele meciuri
W25 Klosters - Zgura | ||||
22.06.21 1-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-76, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
25.05.21 1-a rundă | vs. Tara Wurth | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
19.05.21 1-a rundă | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
12.05.21 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Ramat - Hard | ||||
05.05.21 1-a rundă | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Oeiras - Zgura | ||||
29.04.21 a 3-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 5-7 | detaliu meci | |
28.04.21 a 2-a rundă | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
27.04.21 1-a rundă | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
04.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.03.21 1-a rundă | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.03.21 a 2-a rundă | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
25.03.21 1-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.03.21 a 2-a rundă | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
10.03.21 1-a rundă | vs. Jade Bornay | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
03.03.21 1-a rundă | vs. Arianne Hartono | 1-6, 7-62, 3-6 | detaliu meci | |
02.03.21 Calificare | vs. Anastasia Zarycka | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
01.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Jillian Louise Roa | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.21 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
17.02.21 1-a rundă | vs. Aya El Sayed | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.02.21 a 2-a rundă | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.02.21 1-a rundă | vs. Freya Christie | 4-6, 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
05.11.20 a 2-a rundă | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.11.20 1-a rundă | vs. Laura Schaeder | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
29.10.20 1-a rundă | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
16.09.20 1-a rundă | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Saint - Zgura | ||||
11.09.20 Sfert de finală | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Anaelle Leclercq | 4-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci |
Zhibek Kulambayeva - ultimele meciuri
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - retragere | detaliu meci | |
W15 Karaganda - Indoor Hard | ||||
08.03.24 Sfert de finală | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
06.03.24 a 2-a rundă | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Sfert de finală | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1-a rundă | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.01.24 Calificare | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
07.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 a 2-a rundă | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.12.23 1-a rundă | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci |