MECI
04.03.18 | 2-a rundă de calif. | Noa Krznaric | Dejana Milenkovic | 6-1, 6-4 | Heraklion | Zgura |
STATISTICI MECI
Croatia
19.04.03, 21 Vârsta
19.04.03, 21 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Serbia
05.05.01, 22 Vârsta
05.05.01, 22 Vârsta
Noa Krznaric vs. Dejana Milenkovic - meciuri reciproce
04.03.18 | 2-a rundă de calif. | Noa Krznaric | Dejana Milenkovic | 6-1, 6-4 | detaliu meci | Heraklion | Zgura |
29.05.17 | 2-a rundă de calif. | Noa Krznaric | Dejana Milenkovic | 6-4, 6-1 | detaliu meci | Nis | Zgura |
Noa Krznaric form & Dejana Milenkovic form
Noa Krznaric - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.04.24 1-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 5-7, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.04.24 2-a rundă de calif. | vs. Jasmina Stoppel | 7-5, 2-6, 2-10 | detaliu meci | |
31.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Sabrina Olimjanova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Iva Rafailovic | 1-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.03.24 Calificare | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Gozde Turhan | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Zala Vnuk | Zala Vnuk - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
11.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Gina Kondos | 6-77, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
10.12.23 1-a rundă de calif. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nia Gelashvili | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.23 Calificare | vs. Isabelle Cherny | 6-74, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Virginia Zamberlani | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Aragosa | 6-2, 2-6, 11-9 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Draginja Vukovic | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Osijek - Zgura | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Fangran Tian | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Sibenik - Zgura | ||||
03.10.22 2-a rundă de calif. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
25.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 2-6, 6-3, 3-10 | detaliu meci | |
W25 Otocec - Zgura | ||||
18.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Bokor | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
17.08.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.08.22 Calificare | vs. Martina Marusinova | 4-6, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
15.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Brasov - Zgura | ||||
09.08.22 1-a rundă | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Kottingbrunn - Zgura | ||||
01.08.22 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Slaba | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
31.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Yu Shan | 6-2, 6-2 | detaliu meci |
Dejana Milenkovic - ultimele meciuri
W15 Sibenik - Zgura | ||||
23.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
22.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Matea Mamic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
10.12.19 Calificare | vs. Nada Fouad | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Joelle Steur | 6-3, 2-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
04.12.19 1-a rundă | vs. Tamara Bizhukova | 2-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cairo - Zgura | ||||
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Angelika Shapovalova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Vrnjacka - Zgura | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Bojana Klincov | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
27.08.19 Calificare | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Angelina Subotic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.19 1-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
19.12.18 1-a rundă | vs. Claudia Giovine | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
10.12.18 Calificare | vs. Maelys Bougrat | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.12.18 1-a rundă de calif. | vs. Nour Gueblaoui | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
11.11.18 Calificare | vs. Elena Gemovic | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
04.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Josephine Kuhlman | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Iulia Savescu | 5-7, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
27.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
26.09.18 1-a rundă | vs. Viktoria Morvayova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Anna Ureke | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Cairo - Zgura | ||||
11.09.18 1-a rundă | vs. Akiho Kakuya | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Vrnjacka Banja - Zgura | ||||
19.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Anja Gal | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Nina Lalovic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Arad - Zgura | ||||
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Baja - Zgura | ||||
17.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
08.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Lana Sipek | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Viktorija Veselinova | 2-6, 3-1, Viktorija Veselinova - retragere | detaliu meci |