MECI
21.01.19 | 1-a rundă de calif. | Nora Ayala Serra | Sonya Latycheva | 6-3, 6-2 | W15 Manacor | Zgura |
STATISTICI MECI
Spania
01.11.99, 24 Vârsta
01.11.99, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Canada
16.06.94, 29 Vârsta
16.06.94, 29 Vârsta
Nora Ayala Serra vs. Sonya Latycheva - meciuri reciproce
21.01.19 | 1-a rundă de calif. | Nora Ayala Serra | Sonya Latycheva | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Manacor | Zgura |
Nora Ayala Serra form & Sonya Latycheva form
Nora Ayala Serra - ultimele meciuri
W15 Valencia - Zgura | ||||
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Claudia Ferrer Perez | 6-2, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Fiona Codino | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sara Borkop | 4-6, 7-62, 10-3 | detaliu meci | |
W25 Zaragoza - Zgura | ||||
04.09.23 Calificare | vs. Jiho Shin | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
01.12.21 1-a rundă | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.11.21 Calificare | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Olivia Thiemke | Olivia Thiemke - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.21 Calificare | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 7-63, 5-10 | detaliu meci | |
22.11.21 2-a rundă de calif. | vs. Aurora Urso | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Leiria - Hard | ||||
06.09.21 Calificare | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-2, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.21 1-a rundă | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
16.08.21 Calificare | vs. Valentina Losciale | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
15.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Julita Saner | 7-64, 0-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Santa - Hard | ||||
24.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
23.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Valeria Koussenkova | 1-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Las - Zgura | ||||
23.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Platja - Zgura | ||||
26.10.20 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
05.02.20 1-a rundă | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.02.20 Calificare | vs. Blanca Cortijo Parreno | 7-62, 3-6, 10-8 | detaliu meci | |
03.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Milan Krish | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
19.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 2-6 | detaliu meci |
Sonya Latycheva - ultimele meciuri
W15 Palmanova - Zgura | ||||
06.02.19 1-a rundă | vs. Ania Hertel | 0-6, 0-1, - Sonya Latycheva - retragere | detaliu meci | |
05.02.19 Calificare | vs. Annick Melgers | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Freia Lawrence | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Zgura | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Nora Ayala Serra | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
06.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Urzhumova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 6-1, 2-6 | detaliu meci | |
Les Franqueses - Hard | ||||
20.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Pages Mere | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
20.05.18 2-a rundă de calif. | vs. Seone Mendez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
24.04.18 Calificare | vs. Linnea Malmqvist | 5-7, 6-4, 6-77 | detaliu meci | |
23.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
17.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
09.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
09.04.18 Calificare | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Svenja Ochsner | - Sonya Latycheva - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Palmanova - Zgura | ||||
20.02.18 1-a rundă | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
19.02.18 Calificare | vs. Julia Payola | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Martinez Asensi | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
18.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Svenja Ochsner | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Manacor - Zgura | ||||
15.02.18 a 2-a rundă | vs. Alexandra Perper | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.18 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
12.02.18 Calificare | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
11.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Claudia Cianci | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
11.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Manacor - Zgura | ||||
08.02.18 a 2-a rundă | vs. Alexandra Perper | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.02.18 1-a rundă | vs. Julia Payola | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
05.02.18 Calificare | vs. Francesca Fusinato | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
05.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Isabella Harvison | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Nules - Zgura | ||||
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Jia Qi Ren | 6-4, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
04.12.17 2-a rundă de calif. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 4-6 | detaliu meci |