MECI
13.02.18 | Calificare | Nuria Brancaccio | Yarden Akler | 6-4, 5-7, 6-4 | Manacor | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Israel
22.04.99, 24 Vârsta
22.04.99, 24 Vârsta
Nuria Brancaccio vs. Yarden Akler - meciuri reciproce
13.02.18 | Calificare | Nuria Brancaccio | Yarden Akler | 6-4, 5-7, 6-4 | detaliu meci | Manacor | Zgura |
Nuria Brancaccio form & Yarden Akler form
Nuria Brancaccio - ultimele meciuri
San Luis - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Julia Riera | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.03.24 Calificare | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Alaminos - Zgura | ||||
16.03.24 Semifinală | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
15.03.24 Sfert de finală | vs. Cristina Dinu | 7-63, 6-3 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Alice Rame | 6-2, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Lisa Pigato | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
17.02.24 Semifinală | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-5, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
26.01.24 Sfert de finală | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.01.24 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.01.24 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-76, 7-5 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Harriet Dart | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
15.12.23 Sfert de finală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Milana Zhabrailova | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Yasmine Kabbaj | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Ariana Geerlings | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
21.10.23 Semifinală | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-4, 1-0, Andreea Prisacariu - retragere | detaliu meci | |
17.10.23 1-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
11.10.23 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
07.10.23 Semifinală | vs. Georgia Pedone | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Yarden Akler - ultimele meciuri
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Calificare | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.05.22 2-a rundă de calif. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2-a rundă de calif. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
10.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1-a rundă de calif. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Calificare | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
29.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detaliu meci | |
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detaliu meci | |
09.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2-a rundă de calif. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detaliu meci | |
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
12.01.21 Calificare | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detaliu meci | |
11.01.21 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
23.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
18.08.20 1-a rundă | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
13.08.20 1-a rundă | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - retragere | detaliu meci | |
12.08.20 1-a rundă | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
11.08.20 1-a rundă | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detaliu meci |