Germania
25.11.00, 23 Vârsta
25.11.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Celine Fritsch vs. Oana Gavrila - meciuri reciproce
30.05.18 | 1-a rundă | Oana Gavrila | Celine Fritsch | 6-3, 7-64 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Celine Fritsch form & Oana Gavrila form
Celine Fritsch - ultimele meciuri
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Ozerova | 0-6, 0-3, - Celine Fritsch - retragere | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Silvia Njiric | 0-3, - Celine Fritsch - retragere | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Vibhasree Gowda | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
13.08.19 Calificare | vs. Nadine Keller | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 6-0, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Olomouc - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Louise Wittouck | 4-6, 6-3, 10-5 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
24.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
18.06.19 1-a rundă de calif. | vs. Martina Kudelova | 6-71, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Lea Tholey | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
09.04.19 Calificare | vs. Karolina Kubanova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Xingchen Liu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
15.11.18 1-a rundă | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
12.11.18 Calificare | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Ana Conde Vendrell | 6-0, 4-6, 6-2 | detaliu meci | |
Monastir - Hard | ||||
06.11.18 1-a rundă | vs. Sarah Lee | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
10.10.18 1-a rundă | vs. Ivana Topcic | 6-71, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
03.10.18 1-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 1-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
Badenweiler - Zgura | ||||
04.09.18 1-a rundă | vs. Laura Schaeder | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
04.09.18 Calificare | vs. Alice Zapolla | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
01.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Aline Thommen | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Haren - Zgura | ||||
26.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Regina Husak | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Hechingen - Zgura | ||||
05.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Darmstadt - Zgura | ||||
15.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
30.05.18 1-a rundă | vs. Oana Gavrila | 3-6, 6-74 | detaliu meci |
Oana Gavrila - ultimele meciuri
W15 Sao - Zgura | ||||
15.03.24 Sfert de finală | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.03.24 1-a rundă | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W35 Hammamet - Zgura | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 1-a rundă | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.01.24 1-a rundă | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
20.11.23 Calificare | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - retragere | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.23 Semifinală | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
13.10.23 Sfert de finală | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
11.10.23 1-a rundă | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.10.23 Finală | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Diana Martynov | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. June Bjork | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 3-6 | detaliu meci |