Romania
19.04.98, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Romania
22.09.94, 29 Vârsta
Romania
20.03.99, 25 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Slovacia
29.04.94, 29 Vârsta
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Oana Gavrila/Andreea Rosca vs. Gabriela Duca/Laura Svatikova - meciuri reciproce
27.02.20 | Sfert de finală | Oana Gavrila/Andreea Rosca | Gabriela Duca/Laura Svatikova | 6-3, 5-7, 10-8 | detaliu meci | W15 Heraklion | Zgura |
Oana Gavrila form & Gabriela Duca form
Oana Gavrila/Andreea Rosca - ultimele meciuri
W25 Prokuplje - Zgura |
24.06.22 Semifinală | vs. Leyre Romero Gormaz/Tara Wurth | 1-6, 5-7 | | detaliu meci |
23.06.22 Sfert de finală | vs. Eleni Christofi/Veronika Erjavec | 1-6, 6-1, 10-7 | | detaliu meci |
21.06.22 1-a rundă | vs. Ziva Falkner/Natalia Szabanin | 6-3, 6-4 | | detaliu meci |
W25 Zagreb - Zgura |
18.09.20 Sfert de finală | vs. Lea Boskovic/Elizabeth Halbauer | 6-2, 6-4 | | detaliu meci |
18.09.20 Semifinală | vs. Valentini Grammatikopoulou/Ana Sofia Sanchez | 5-7, 3-6 | | detaliu meci |
16.09.20 1-a rundă | vs. Noa Krznaric/Ana Mukic | 6-0, 6-0 | | detaliu meci |
W15 Varna - Zgura |
12.09.20 Finală | vs. Cristina Dinu/Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 7-10 | | detaliu meci |
11.09.20 Semifinală | vs. Weronika Falkowska/Ioana Gaspar | 6-4, 7-65 | | detaliu meci |
10.09.20 Sfert de finală | vs. Stefana Lazar/Simona Ogescu | 3-6, 6-2, 10-7 | | detaliu meci |
08.09.20 1-a rundă | vs. Simona Georgieva/Daria Shalamanova | 6-2, 6-3 | | detaliu meci |
W15 Heraklion - Zgura |
29.02.20 Finală | vs. Miriam Kolodziejova/Chantal Skamlova | 6-3, 4-6, 10-7 | | detaliu meci |
28.02.20 Semifinală | vs. Alba Carrillo Marin/Corinna Dentoni | 4-6, 6-2, 10-8 | | detaliu meci |
27.02.20 Sfert de finală | vs. Gabriela Duca/Laura Svatikova | 6-3, 5-7, 10-8 | | detaliu meci |
25.02.20 1-a rundă | vs. Yarden Akler/Laetitia Pulchartova | 6-0, 6-0 | | detaliu meci |
W25 Kaposvar - Zgura |
23.09.19 Semifinală | vs. Dalma Galfi/Adrienn Nagy | 2-6, 6-4, 5-10 | | detaliu meci |
23.09.19 Sfert de finală | vs. Mariam Dalakishvili/Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | | detaliu meci |
W25 Arad - Zgura |
16.09.19 Semifinală | vs. Conny Perrin/Valeriya Strakhova | 4-6, 6-0, 10-2 | | detaliu meci |
16.09.19 1-a rundă | vs. Alessia Beatrice Ciuca/Andreea Velcea | 4-6, 6-0, 10-6 | | detaliu meci |
16.09.19 Finală | vs. Basak Eraydin/Andreea Mitu | 0-6, 1-6 | | detaliu meci |
16.09.19 Sfert de finală | vs. Anastasiya Komardina/Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-2 | | detaliu meci |
W15 Focsani - Zgura |
09.09.19 Finală | vs. Andreea Mitu/Gabriela Nicole Tatarus | 1-6, 6-2, 10-4 | | detaliu meci |
09.09.19 1-a rundă | vs. Jovana Gvozdenovic/Sara Gvozdenovic | 6-1, 6-1 | | detaliu meci |
09.09.19 Sfert de finală | vs. Gebriela Mihaylova/Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-3 | | detaliu meci |
09.09.19 Semifinală | vs. Ioana Gaspar/Andreea Prisacariu | 6-1, 4-6, 10-4 | | detaliu meci |
Antalya - Zgura |
15.01.18 Sfert de finală | vs. Chisa Hosonuma/Chihiro Takayama | 7-5, 7-5 | | detaliu meci |
15.01.18 Semifinală | vs. Anna Makhorkina/Nika Shytkouskaya | 6-0, 6-3 | | detaliu meci |
15.01.18 Finală | vs. Ipek Oz/Ekaterina Vishnevskaya | 6-4, 6-2 | | detaliu meci |
15.01.18 1-a rundă | vs. Eva Lys/Lisa Matviyenko | 6-1, 6-4 | | detaliu meci |
Antalya - Zgura |
08.01.18 Sfert de finală | vs. Sofia Shapatava/Anastasiya Vasylyeva | 0-6, 6-4, 7-10 | | detaliu meci |
08.01.18 1-a rundă | vs. Anastasiya Khrustaleva/Amarissa Kiara Toth | 6-3, 6-2 | | detaliu meci |
Gabriela Duca/Laura Svatikova - ultimele meciuri
W15 Varna - Zgura |
09.09.21 Sfert de finală | vs. Georgia Andreea Craciun/Oana Gavrila | 0-6, 5-7 | | detaliu meci |
07.09.21 1-a rundă | vs. Denislava Glushkova/Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | | detaliu meci |
W15 Heraklion - Zgura |
27.02.20 Sfert de finală | vs. Oana Gavrila/Andreea Rosca | 3-6, 7-5, 8-10 | | detaliu meci |
25.02.20 1-a rundă | vs. Darya Astakhova/Ioana Gaspar | 6-1, 6-2 | | detaliu meci |
W15 Heraklion - Zgura |
21.02.20 Semifinală | vs. Tatiana Pieri/Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | | detaliu meci |
20.02.20 Sfert de finală | vs. Alba Carrillo Marin/Angela Fita Boluda | 6-3, 5-7, 10-3 | | detaliu meci |
18.02.20 1-a rundă | vs. Martina Colmegna/Martina Spigarelli | 1-6, 6-4, 10-6 | | detaliu meci |
W15 Heraklion - Zgura |
11.02.20 1-a rundă | vs. Martina Colmegna/Dalila Spiteri | 3-6, 3-6 | | detaliu meci |
W15 Heraklion - Zgura |
25.11.19 Sfert de finală | vs. Celia Cervino Ruiz/Svenja Ochsner | 3-6, 6-2, 8-10 | | detaliu meci |
25.11.19 1-a rundă | vs. Maria Kallistrou/Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | | detaliu meci |
W15 Heraklion - Zgura |
18.11.19 1-a rundă | vs. Paula Ortega Redondo/Isabella Tiscornia | 6-2, 6-1 | | detaliu meci |
18.11.19 Sfert de finală | vs. Claudia Hoste Ferrer/Polina Leykina | 3-6, 2-6 | | detaliu meci |
W15 Heraklion - Zgura |
11.11.19 1-a rundă | vs. Enola Chiesa/Melania Delai | 5-7, 2-6 | | detaliu meci |
W15 Heraklion - Zgura |
04.11.19 Semifinală | vs. Lexie Stevens/Draginja Vukovic | 2-6, 3-6 | | detaliu meci |
04.11.19 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko/Iva Primorac | 6-4, 6-4 | | detaliu meci |
04.11.19 Sfert de finală | vs. Zoziya Kardava/Irina Shchetinina | 6-2, 3-6, 10-7 | | detaliu meci |
W25 Baja - Zgura |
15.07.19 1-a rundă | vs. Bianka Bekefi/Szabina Szlavikovics | 6-2, 5-7, 5-10 | | detaliu meci |