MECI
13.09.20 | 1-a rundă de calif. | Oana Georgeta Simion | Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 10-6 | W25 Frydek | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Oana Georgeta Simion vs. Aneta Kladivova - meciuri reciproce
13.09.20 | 1-a rundă de calif. | Oana Georgeta Simion | Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 10-6 | detaliu meci | W25 Frydek | Zgura |
08.09.19 | Finală | Oana Georgeta Simion | Aneta Kladivova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | W15 Curtea | Zgura |
Oana Georgeta Simion form & Aneta Kladivova form
Oana Georgeta Simion - ultimele meciuri
W15 Sabadell - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Maria Andrienko | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Anja Stankovic | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
22.01.24 1-a rundă | vs. Verena Meliss | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Gabriela Ce | 1-6, 6-2, 6-71 | detaliu meci | |
15.01.24 1-a rundă | vs. Carla Markus | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
16.12.23 Semifinală | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.12.23 1-a rundă | vs. Diana De Simone | 3-6, 6-2, 5-3, Diana De Simone - retragere | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Jessica Bertoldo | 7-64, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Shuqian Xu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 7-63, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Maria Diago Martin | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Lisa Pigato | 6-3, 3-4, - Oana Georgeta Simion - retragere | detaliu meci | |
W60 Vienna - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Trieste - Zgura | ||||
27.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 8-10 | detaliu meci | |
W25 Bistrita - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
01.05.23 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
30.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Valentyna Bendova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Zephyrhills - Zgura | ||||
21.04.23 Sfert de finală | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
19.04.23 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
11.04.23 Calificare | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Monika Ekstrand | 5-7, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Jackson - Zgura | ||||
04.04.23 1-a rundă | vs. Adriana Reami | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
05.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Polina Pavlova | 7-5, 6-2 | detaliu meci |
Aneta Kladivova - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W75 Maribor - Indoor Hard | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.03.24 Calificare | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
17.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
10.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
27.02.24 Calificare | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Esch/Alzette - Indoor Hard | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - retragere | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Trnava - Indoor Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Ortisei - Indoor Hard | ||||
22.11.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.11.23 1-a rundă | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bratislava - Indoor Hard | ||||
01.11.23 a 2-a rundă | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
31.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
12.10.23 Sfert de finală | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
11.10.23 a 2-a rundă | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W40 Lisbon - Zgura | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
22.09.23 Sfert de finală | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Frydek - Zgura | ||||
09.09.23 Semifinală | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-0, 6-0 | detaliu meci |