MECI
09.07.18 | Calificare | Oleksandra Oliynykova | Caroline Ilowska | 6-3, 6-3 | Amstelveen | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Austria
01.08.98, 25 Vârsta
01.08.98, 25 Vârsta
Oleksandra Oliynykova vs. Caroline Ilowska - meciuri reciproce
09.07.18 | Calificare | Oleksandra Oliynykova | Caroline Ilowska | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Amstelveen | Zgura |
Oleksandra Oliynykova form & Caroline Ilowska form
Oleksandra Oliynykova - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
25.04.24 a 2-a rundă | vs. Ayla Aksu | 4-6, 6-3, 3-0, Ayla Aksu - retragere | detaliu meci | |
24.04.24 1-a rundă | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Santa - Zgura | ||||
18.04.24 a 2-a rundă | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 6-2, 6-76 | detaliu meci | |
17.04.24 1-a rundă | vs. Jenny Duerst | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
29.10.23 Semifinală | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
28.10.23 a 2-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Caroline Ilowska - ultimele meciuri
Vienna - Zgura | ||||
16.07.18 1-a rundă | vs. Sabina Machalova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
09.07.18 Calificare | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Sophia Derivan | 6-3, 0-6, 6-3 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Scarlett - Rebecca Alhorn | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Den Haag - Zgura | ||||
02.07.18 Calificare | vs. Oliwia Szymczuch | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Franziska Kommer | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Katerina Antoniou | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Julia Terziyska | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.06.18 Calificare | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 3-6, 6-1 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
01.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
18.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Karolina Kubanova | 2-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
17.03.18 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Zorgovska | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
26.02.18 Calificare | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
25.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Irina Lapustina | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
19.02.18 Calificare | vs. Catherine Harrison | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
18.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
27.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Juliana Valero | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
26.01.18 Sfert de finală | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.01.18 a 2-a rundă | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
23.01.18 1-a rundă | vs. Dabin Kim | 6-1, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
22.01.18 Calificare | vs. Clara Froget | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
20.01.18 1-a rundă de calif. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
27.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-63, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
22.11.17 1-a rundă | vs. Salma Ewing | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Kung | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
20.11.17 Calificare | vs. Rochelle Pienaar | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
17.10.17 1-a rundă | vs. Kanika Vaidya | 4-6, 2-6 | detaliu meci |