Cehia
22.12.97, 26 Vârsta
22.12.97, 26 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Karolina Novotna (1997) vs. Oleksandra Oliynykova - meciuri reciproce
24.10.17 | 1-a rundă | Oleksandra Oliynykova | Karolina Novotna (1997) | 6-4, 6-3 | detaliu meci | Heraklion | Zgura |
Karolina Novotna (1997) form & Oleksandra Oliynykova form
Karolina Novotna (1997) - ultimele meciuri
Manama - Hard | ||||
20.03.18 1-a rundă | vs. Marian Jade Capadocia | 7-5, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
01.03.18 a 2-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.02.18 1-a rundă | vs. Alice Gillan | 7-64, 7-5 | detaliu meci | |
Trnava - Indoor Hard | ||||
05.02.18 Calificare | vs. Paulina Czarnik | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Martina Pradova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
24.10.17 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
06.09.17 1-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
29.08.17 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 6-71 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
23.08.17 1-a rundă | vs. Chiara Scholl | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
21.08.17 Calificare | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
21.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Sanne Jansen | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
16.08.17 1-a rundă | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Claire Verwerda | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.17 Calificare | vs. Jennifer Wacker | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Vienna - Zgura | ||||
09.08.17 a 2-a rundă | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
07.08.17 1-a rundă | vs. Veronika Vlkovska | 6-1, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Marianna Petrei | 6-2, 6-75, 6-4 | detaliu meci | |
07.08.17 Calificare | vs. Sabrina Rittberger | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
13.07.17 a 2-a rundă | vs. Oana Gavrila | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.07.17 1-a rundă | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-0, 2-6, 7-63 | detaliu meci | |
Prokuplje - Zgura | ||||
07.07.17 Sfert de finală | vs. Tijana Spasojevic | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.07.17 a 2-a rundă | vs. Yuliya Lysa | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.07.17 1-a rundă | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
13.06.17 1-a rundă | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Stare Splavy - Zgura | ||||
05.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Kristyna Lavickova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Gyor - Zgura | ||||
01.05.17 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Kuzmova (1999) | 7-60, 6-0 | detaliu meci | |
01.05.17 Calificare | vs. Maria Mateas | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
24.03.17 Sfert de finală | vs. Michaela Boev | 1-6, 5-7 | detaliu meci |
Oleksandra Oliynykova - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W75+H Porto - Indoor Hard | ||||
22.01.24 Calificare | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
18.01.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.01.24 1-a rundă | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
09.01.24 1-a rundă | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
07.11.23 Calificare | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
29.10.23 Semifinală | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.10.23 a 2-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
28.10.23 Sfert de finală | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
20.10.23 Sfert de finală | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Santa - Zgura | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detaliu meci |