MECI
07.02.18 | Rubber 1 | Olga Danilovic | Isabella Shinikova | 6-3, 6-73, 7-66 | Fed Cup | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Olga Danilovic | Isabella Shinikova | |
Prima administrare % | 51/104 (49%) | 48/102 (47%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 35/51 (69%) | 30/48 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 29/53 (55%) | 27/54 (50%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 5/11 (45%) |
Puncte câştigate din returnare | 45/102 (44%) | 40/104 (38%) |
Total puncte câştigate | 109/206 (53%) | 97/206 (47%) |
Greșeli duble | 6 | 3 |
ași | 4 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Olga Danilovic vs. Isabella Shinikova - meciuri reciproce
09.07.20 | 1-a rundă | Isabella Shinikova | Olga Danilovic | 2-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | All Lower | Zgura |
13.10.19 | 2-a rundă de calif. | Isabella Shinikova | Olga Danilovic | 6-4, 2-6, 6-2 | detaliu meci | Moscow | Indoor Hard |
07.02.18 | Rubber 1 | Olga Danilovic | Isabella Shinikova | 6-3, 6-73, 7-66 | detaliu meci | Fed Cup | Indoor Hard |
Olga Danilovic form & Isabella Shinikova form
Olga Danilovic - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Palermo - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - retragere | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
15.07.23 Finală | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.07.23 Semifinală | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
13.07.23 Sfert de finală | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.07.23 a 2-a rundă | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | detaliu meci | |
Gaiba - Iarbă | ||||
24.06.23 Semifinală | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.06.23 Sfert de finală | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
03.06.23 a 3-a rundă | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.05.23 Calificare | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Madrid - Zgura | ||||
21.05.23 Finală | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
20.05.23 Semifinală | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Isabella Shinikova - ultimele meciuri
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Johanna Silva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Olivia Carneiro | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 6-72 | detaliu meci | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
05.03.24 1-a rundă | vs. Georgia Pedone | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
22.02.24 Sfert de finală | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
21.02.24 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Reyngold | 6-74, 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
20.02.24 1-a rundă | vs. Alexandra Osborne | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
10.02.24 Sfert de finală | vs. Ylena In-Albon | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-3, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 6-74 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 Sfert de finală | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Alina Granwehr | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Dubai - Hard | ||||
08.12.23 Sfert de finală | vs. Nigina Abduraimova | 6-77, 2-6 | detaliu meci | |
07.12.23 a 2-a rundă | vs. Viktoria Hruncakova | 7-65, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
05.12.23 1-a rundă | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
04.12.23 Calificare | vs. Diletta Cherubini | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
18.11.23 Semifinală | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Samira De Stefano | 6-1, 2-6, 6-0 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 5-7, 6-2 | detaliu meci | |
14.11.23 1-a rundă | vs. Melania Delai | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 7-5, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 a 2-a rundă | vs. Sarah Iliev | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 7-5 | detaliu meci |