MECI
17.01.18 | Calificare | Olga Danilovic | Marcela Zacarias | 6-4, 6-4 | Orlando | Zgura |
STATISTICI MECI
Olga Danilovic | Marcela Zacarias | |
Prima administrare % | 38/59 (64%) | 52/75 (69%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 26/38 (68%) | 30/52 (58%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 12/21 (57%) | 9/23 (39%) |
Break-ballurile câştigate | 4/10 (40%) | 2/5 (40%) |
Puncte câştigate din returnare | 36/75 (48%) | 21/59 (36%) |
Total puncte câştigate | 74/134 (55%) | 60/134 (45%) |
Greșeli duble | 3 | 3 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Olga Danilovic vs. Marcela Zacarias - meciuri reciproce
29.08.20 | 1-a rundă | Olga Danilovic | Marcela Zacarias | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Prague | Zgura |
17.01.18 | Calificare | Olga Danilovic | Marcela Zacarias | 6-4, 6-4 | detaliu meci | Orlando | Zgura |
Olga Danilovic form & Marcela Zacarias form
Olga Danilovic - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Kawa | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
27.03.24 1-a rundă | vs. Eva Lys | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
28.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-72 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2-a rundă de calif. | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Iryna Shymanovich | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Australia - Hard | ||||
02.01.24 | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
31.12.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Priscilla Hon | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
25.07.23 1-a rundă | vs. Clara Burel | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Palermo - Zgura | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 3-6, - Olga Danilovic - retragere | detaliu meci | |
Bastad - Zgura | ||||
15.07.23 Finală | vs. Emma Navarro | 7-64, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
14.07.23 Semifinală | vs. Yulia Putintseva | 6-4, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
13.07.23 Sfert de finală | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.07.23 a 2-a rundă | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.23 1-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Jana Cepelova | 5-7, 6-78 | detaliu meci | |
Gaiba - Iarbă | ||||
24.06.23 Semifinală | vs. Tatjana Maria | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.06.23 Sfert de finală | vs. Yue Yuan | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
21.06.23 a 2-a rundă | vs. Sinja Kraus | 6-3, 7-62 | detaliu meci | |
19.06.23 1-a rundă | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
03.06.23 a 3-a rundă | vs. Ons Jabeur | 6-4, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Jasmine Paolini | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
30.05.23 1-a rundă | vs. Kateryna Baindl | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
26.05.23 Calificare | vs. Erika Andreeva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
24.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
23.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Heather Watson | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Madrid - Zgura | ||||
21.05.23 Finală | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
20.05.23 Semifinală | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
19.05.23 Sfert de finală | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 6-0 | detaliu meci |
Marcela Zacarias - ultimele meciuri
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1-a rundă | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
20.09.23 1-a rundă | vs. Victoria Mboko | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Emina Bektas | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Landisville - Hard | ||||
09.08.23 1-a rundă | vs. Caroline Dolehide | 4-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Lexington - Hard | ||||
03.08.23 a 2-a rundă | vs. Olivia Gadecki | 4-6, 6-3, 4-6 | detaliu meci | |
02.08.23 1-a rundă | vs. Christina Rosca | 6-1, 6-70, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Dallas - Indoor Hard | ||||
26.07.23 1-a rundă | vs. Yexin Ma | 7-67, 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Granby - Hard | ||||
17.07.23 1-a rundă | vs. Cadence Brace | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Chloe Paquet | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Birmingham - Iarbă | ||||
18.06.23 Calificare | vs. Emina Bektas | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Nottingham - Iarbă | ||||
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Eden Silva | 2-6, 6-1, 1-6 | detaliu meci | |
W100 Surbiton - Iarbă | ||||
06.06.23 1-a rundă | vs. Eden Silva | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Brescia - Zgura | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
22.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W60 Naples - Zgura | ||||
12.05.23 Sfert de finală | vs. Yuliia Starodubtseva | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Maria Kononova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Sophia Cisse-Ignatiev | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Bonita - Zgura | ||||
05.05.23 Sfert de finală | vs. Kayla Day | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Hailey Baptiste | 7-5, Hailey Baptiste - retragere | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Charlottesville - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Caroline Dolehide | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Astra Sharma | 6-3, 6-73, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Peyton Stearns | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Billie Jean - Zgura | ||||
15.04.23 | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Charleston - Zgura | ||||
01.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
28.03.23 1-a rundă | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Monterrey - Hard | ||||
26.02.23 Calificare | vs. Caroline Dolehide | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
25.02.23 1-a rundă de calif. | vs. Andrea Gamiz | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
18.02.23 Semifinală | vs. Kamilla Rakhimova | 6-75, 6-75 | detaliu meci |