Rusia
05.12.92, 31 Vârsta
17528 $
05.12.92, 31 Vârsta
17528 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Varvara Kuznetsova vs. Olga Helmi - meciuri reciproce
27.03.18 | 1-a rundă | Olga Helmi | Varvara Kuznetsova | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Sharm El | Hard |
Varvara Kuznetsova form & Olga Helmi form
Varvara Kuznetsova - ultimele meciuri
W15 Batumi - Hard | ||||
28.08.19 1-a rundă | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.08.19 Calificare | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Sophia Fry | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Batumi - Hard | ||||
16.09.18 Calificare | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-74, 0-6 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
06.08.18 Calificare | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
05.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Vaynberg | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Kazan - Zgura | ||||
28.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Telavi - Zgura | ||||
24.07.18 Calificare | vs. Maria Daniels Sierra | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Fergana - Hard | ||||
17.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Sofya Treshcheva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
Khimki - Indoor Hard | ||||
28.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
27.03.18 1-a rundă | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Manama - Hard | ||||
20.03.18 1-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Kazan - Indoor Hard | ||||
11.03.18 Calificare | vs. Viktoriia Kalinina | 7-5, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Moscow - Indoor Hard | ||||
26.02.18 Calificare | vs. Daria Nazarkina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
25.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Tselykovskaya | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
11.02.18 2-a rundă de calif. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-76, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
06.02.18 1-a rundă | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 6-78 | detaliu meci | |
Helsinki - Indoor Hard | ||||
14.11.17 1-a rundă | vs. Karin Kennel | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Hamamatsu - Carpet | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Mami Mabuchi | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
16.10.17 Calificare | vs. Mitsumi Kawasaki | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
16.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Makinohara - Carpet | ||||
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Mami Hasegawa | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Saint Petersburg - Indoor Hard | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Valeriya Zeleva | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
El Espinar - Hard | ||||
31.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Isabel Adrover Gallego | Isabel Adrover Gallego - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
31.07.17 Calificare | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Parnu - Zgura | ||||
26.07.17 a 2-a rundă | vs. Maria Solnyshkina | 6-76, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
25.07.17 1-a rundă | vs. Tuule Tani | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Astana - Hard | ||||
17.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Uljan Espolova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Moscow - Zgura | ||||
10.07.17 Calificare | vs. Polina Lyuksheva | 5-7, 6-3, 2-6 | detaliu meci |
Olga Helmi - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1-a rundă | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - retragere | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Calificare | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Calificare | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - retragere | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.23 Calificare | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1-a rundă | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
11.09.23 Calificare | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Semifinală | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.23 Sfert de finală | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 a 2-a rundă | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | detaliu meci | |
23.08.23 1-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Sfert de finală | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
17.08.23 a 2-a rundă | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
16.08.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1-a rundă | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.23 Calificare | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Calificare | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1-a rundă | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Calificare | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | detaliu meci |