MECI
13.03.19 | 1-a rundă | Olga Ianchuk | Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | W25+H Kazan | Indoor Hard |
STATISTICI MECI
Olga Ianchuk | Freya Christie | |
Prima administrare % | 75/102 (74%) | 54/94 (57%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 43/75 (57%) | 34/54 (63%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 10/27 (37%) | 15/40 (38%) |
Break-ballurile câştigate | 6/14 (43%) | 6/12 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 45/94 (48%) | 49/102 (48%) |
Total puncte câştigate | 98/196 (50%) | 98/196 (50%) |
Greșeli duble | 8 | 8 |
ași | 0 | 3 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Freya Christie | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Olga Ianchuk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Olga Ianchuk | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Ianchuk | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Olga Ianchuk | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Olga Ianchuk | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Ianchuk | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Freya Christie | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Olga Ianchuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Ianchuk | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Ianchuk | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Olga Ianchuk | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Olga Ianchuk | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Ianchuk | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Freya Christie | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Olga Ianchuk | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Freya Christie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Olga Ianchuk | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Olga Ianchuk vs. Freya Christie - meciuri reciproce
13.03.19 | 1-a rundă | Olga Ianchuk | Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | detaliu meci | W25+H Kazan | Indoor Hard |
Olga Ianchuk form & Freya Christie form
Olga Ianchuk - ultimele meciuri
W25 Prague - Zgura | ||||
04.09.19 1-a rundă | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25+H Penza - Hard | ||||
29.08.19 a 2-a rundă | vs. Polina Monova | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
28.08.19 1-a rundă | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
02.08.19 Sfert de finală | vs. Elitsa Kostova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Shuo Feng | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Zgura | ||||
24.07.19 1-a rundă | vs. Alina Shcherbinina | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
12.06.19 1-a rundă | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-5, - Olga Ianchuk - retragere | detaliu meci | |
W25 Minsk - Zgura | ||||
05.06.19 1-a rundă | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Khimki - Indoor Hard | ||||
01.05.19 1-a rundă | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, - Olga Ianchuk - retragere | detaliu meci | |
W60 Istanbul - Hard | ||||
12.04.19 a 2-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-3, - Olga Ianchuk - retragere | detaliu meci | |
11.04.19 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W25+H Kazan - Indoor Hard | ||||
15.03.19 Sfert de finală | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-5, - Olga Ianchuk - retragere | detaliu meci | |
14.03.19 a 2-a rundă | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
13.03.19 1-a rundă | vs. Freya Christie | 7-65, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Moscow - Indoor Hard | ||||
26.02.19 1-a rundă | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Shrewsbury - Indoor Hard | ||||
11.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Minsk - Indoor Hard | ||||
07.11.18 a 2-a rundă | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.11.18 1-a rundă | vs. Aliona Falei | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
23.10.18 1-a rundă | vs. Ipek Oz | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
10.10.18 1-a rundă | vs. Valeriya Urzhumova | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-2, - Olga Ianchuk - retragere | detaliu meci | |
03.10.18 1-a rundă | vs. Joana Vale Costa | 6-2, 4-6, 6-1 | detaliu meci | |
Podgorica - Zgura | ||||
19.09.18 a 2-a rundă | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.18 1-a rundă | vs. Lucia Bronzetti | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Sofia - Zgura | ||||
07.09.18 Sfert de finală | vs. Basak Eraydin | 0-4, - Olga Ianchuk - retragere | detaliu meci | |
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Katarzyna Piter | 6-4, 3-6, 7-63 | detaliu meci | |
04.09.18 1-a rundă | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Braunschweig - Zgura | ||||
23.08.18 a 2-a rundă | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-3, - Olga Ianchuk - retragere | detaliu meci | |
22.08.18 1-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 4-6, 6-4 | detaliu meci |
Freya Christie - ultimele meciuri
W50 Roehampton - Indoor Hard | ||||
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Lina Glushko | 2-6, 7-66, 0-6 | detaliu meci | |
W75 Grenoble - Indoor Hard | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
06.02.24 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
05.02.24 Calificare | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W75 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
30.01.24 Calificare | vs. Emily Appleton | 6-74, 6-72 | detaliu meci | |
29.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Sunderland - Indoor Hard | ||||
16.01.24 1-a rundă | vs. Lois Boisson | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
15.01.24 Calificare | vs. Amandine Monnot | 6-3, 7-65 | detaliu meci | |
14.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Holly Hutchinson | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Loughborough - Indoor Hard | ||||
09.01.24 1-a rundă | vs. Laura Hietaranta | 6-75, 4-6 | detaliu meci | |
Uruguay - Zgura | ||||
04.12.23 Calificare | vs. Anna Sinclair Rogers | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Ekaterine Gorgodze | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Sunderland - Indoor Hard | ||||
02.11.23 a 2-a rundă | vs. Julia Middendorf | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
01.11.23 1-a rundă | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Glasgow - Indoor Hard | ||||
25.10.23 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Katy Dunne | 6-0, 7-65 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Gabia Paskauskas | 6-4, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
04.10.23 1-a rundă | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-1, 3-6 | detaliu meci | |
02.10.23 Calificare | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
02.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Anna Chekanskaya | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
04.09.23 1-a rundă | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.09.23 Calificare | vs. Daria Raimondo | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Kozerki - Hard | ||||
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Noma Akugue Noha | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
15.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Nina Potocnik | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Surbiton - Iarbă | ||||
04.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Emily Appleton | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Trnava - Zgura | ||||
08.05.23 Calificare | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Saint-Malo - Zgura | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Sloane Stephens | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.05.23 1-a rundă | vs. Katie Swan | 2-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci |