MECI
08.04.18 | 1-a rundă de calif. | Olga Parres Azcoitia | Dagmar Dudlakova | 6-0, - retragere | Obidos | Carpet |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Cehia
22.10.90, 33 Vârsta
22.10.90, 33 Vârsta
Olga Parres Azcoitia vs. Dagmar Dudlakova - meciuri reciproce
08.04.18 | 1-a rundă de calif. | Olga Parres Azcoitia | Dagmar Dudlakova | 6-0, Dagmar Dudlakova - retragere | detaliu meci | Obidos | Carpet |
Olga Parres Azcoitia form & Dagmar Dudlakova form
Olga Parres Azcoitia - ultimele meciuri
W15 Melilla - Zgura | ||||
13.12.23 1-a rundă | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Lousada - Indoor Hard | ||||
27.11.23 Calificare | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
08.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - | detaliu meci | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Calificare | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | detaliu meci | |
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | detaliu meci | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
30.05.23 Calificare | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | detaliu meci | |
28.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - retragere | detaliu meci | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1-a rundă | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Telde - Zgura | ||||
12.04.23 1-a rundă | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.23 1-a rundă | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.23 1-a rundă | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W80 Madrid - Zgura | ||||
14.11.22 1-a rundă de calif. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
04.11.22 Semifinală | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.11.22 Sfert de finală | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
02.11.22 a 2-a rundă | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
01.11.22 1-a rundă | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Baza - Hard | ||||
07.10.22 Sfert de finală | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | detaliu meci | |
06.10.22 a 2-a rundă | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
05.10.22 1-a rundă | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
23.09.22 Semifinală | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.22 Sfert de finală | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | detaliu meci |
Dagmar Dudlakova - ultimele meciuri
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.03.19 1-a rundă | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
11.03.19 Calificare | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
06.03.19 1-a rundă | vs. Corinna Dentoni | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Stuttgart - Indoor Hard | ||||
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Evita Ramirez | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.19 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
08.01.19 1-a rundă | vs. Warona Mdlulwa | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
05.12.18 1-a rundă | vs. Karolina Berankova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Milovice - Indoor Hard | ||||
26.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Denisa Pospisilova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brno - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Daria Kuczer | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Ricany - Zgura | ||||
29.08.18 1-a rundă | vs. Oona Orpana | 1-6, 0-1, - Dagmar Dudlakova - retragere | detaliu meci | |
Budapest - Zgura | ||||
22.08.18 a 2-a rundă | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 6-79 | detaliu meci | |
21.08.18 1-a rundă | vs. Petra Januskova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Warsaw - Zgura | ||||
07.08.18 1-a rundă | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.18 Calificare | vs. Adrianna Sosnowska | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
06.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Katerina Filip | 6-3, 2-6, 6-3 | detaliu meci | |
04.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Kasarzheuskaya | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Olomouc - Zgura | ||||
15.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Nicole Gadient | 7-61, 6-3 | detaliu meci | |
Jablonec Nad - Zgura | ||||
26.06.18 1-a rundă | vs. Petra Krejsova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Prerov - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Diana Sumova | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
Stare Splavy - Zgura | ||||
04.06.18 2-a rundă de calif. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Tereza Vajsejtlova | 6-4, 7-64 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
03.05.18 a 2-a rundă | vs. Vitalia Stamat | 6-4, 4-6, 6-5, Vitalia Stamat - retragere | detaliu meci | |
03.05.18 Sfert de finală | vs. Victoria Muntean | - Dagmar Dudlakova - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
02.05.18 1-a rundă | vs. Noelia Zeballos | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
22.04.18 2-a rundă de calif. | vs. Manon Leonard | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
08.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, - Dagmar Dudlakova - retragere | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
09.03.18 Sfert de finală | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 1-6 | detaliu meci |