MECI
30.03.17 | a 2-a rundă | Olga Saez Larra | Viktoria Kamenskaya | 6-2, 6-3 | Santa Margherita | Zgura |
STATISTICI MECI
Olga Saez Larra | Viktoria Kamenskaya | |
Prima administrare % | 35/47 (74%) | 35/55 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 17/35 (49%) | 15/35 (43%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/12 (75%) | 5/20 (25%) |
Break-ballurile câştigate | 7/12 (58%) | 3/7 (43%) |
Puncte câştigate din returnare | 35/55 (64%) | 21/47 (45%) |
Total puncte câştigate | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Greșeli duble | 0 | 1 |
ași | 1 | 1 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Olga Saez Larra vs. Viktoria Kamenskaya - meciuri reciproce
30.03.17 | a 2-a rundă | Olga Saez Larra | Viktoria Kamenskaya | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Santa Margherita | Zgura |
20.09.16 | 1-a rundă | Viktoria Kamenskaya | Olga Saez Larra | 4-6, 6-4, 6-1 | detaliu meci | Saint Malo | Zgura |
Olga Saez Larra form & Viktoria Kamenskaya form
Olga Saez Larra - ultimele meciuri
W25 Zaragoza - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Guillermina Naya | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.09.23 Calificare | vs. Kimmi Hance | 6-0, 6-75, 10-7 | detaliu meci | |
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W100 Madrid - Zgura | ||||
14.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
08.06.22 1-a rundă | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
17.10.21 2-a rundă de calif. | vs. Alba Rey Garcia | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Marbella - Zgura | ||||
01.09.21 1-a rundă | vs. Marine Partaud | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Vigo - Hard | ||||
26.08.21 a 2-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.08.21 1-a rundă | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.21 a 2-a rundă | vs. Ya-Hsuan Lee | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.08.21 1-a rundă | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W60 San - Zgura | ||||
10.08.21 Calificare | vs. Francisca Jorge | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.08.21 2-a rundă de calif. | vs. Martina Colmegna | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
W60 Biarritz - Zgura | ||||
13.07.21 Calificare | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
12.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Ines Nicault | 7-5, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
06.07.21 1-a rundă | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Palma - Hard | ||||
02.07.21 Sfert de finală | vs. Lulu Sun | 7-65, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
01.07.21 a 2-a rundă | vs. Na-Lae Han | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
30.06.21 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
17.06.21 a 2-a rundă | vs. Himari Sato | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
15.06.21 1-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Madrid - Hard | ||||
10.06.21 a 2-a rundă | vs. Na-Lae Han | 6-72, 4-6 | detaliu meci | |
09.06.21 1-a rundă | vs. Katrina Scott | 2-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Platja - Zgura | ||||
17.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-0, 10-7 | detaliu meci | |
W60+H La - Zgura | ||||
10.05.21 1-a rundă | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
10.05.21 Calificare | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
09.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Julyette Steur | 4-6, 6-2, 12-10 | detaliu meci | |
W25 Oeiras - Zgura | ||||
21.04.21 a 2-a rundă | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 3-6 | detaliu meci |
Viktoria Kamenskaya - ultimele meciuri
W25 Kazan - Indoor Hard | ||||
23.01.19 1-a rundă | vs. Daria Mishina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.01.19 Calificare | vs. Freya Christie | 6-4, 3-6, 10-1 | detaliu meci | |
21.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Alena Fomina | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Dobrich - Zgura | ||||
19.09.18 1-a rundă | vs. Gergana Topalova | 6-4, 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
Varna - Zgura | ||||
14.09.18 Semifinală | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.09.18 Sfert de finală | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
12.09.18 a 2-a rundă | vs. Marina Benito | 6-1, 7-63 | detaliu meci | |
11.09.18 1-a rundă | vs. Mihaela Djakovic | 2-6, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Sofia - Zgura | ||||
03.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Martina Caregaro | 4-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
Essen - Zgura | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Basak Eraydin | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Stare Splavy - Zgura | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
Grado - Zgura | ||||
29.05.18 1-a rundă | vs. Alice Matteucci | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Khimki - Indoor Hard | ||||
01.05.18 1-a rundă | vs. Olga Doroshina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Zhengzhou - Hard | ||||
15.04.18 Calificare | vs. Mai Minokoshi | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Yuxuan Zhang | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
Istanbul - Hard | ||||
10.04.18 1-a rundă | vs. Olga Doroshina | 7-64, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Valencia - Zgura | ||||
23.11.17 a 2-a rundă | vs. Giulia Gatto-Monticone | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.11.17 1-a rundă | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
05.11.17 Calificare | vs. Fanny Stollar | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
26.10.17 Sfert de finală | vs. Vitalia Diatchenko | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.10.17 a 2-a rundă | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
23.10.17 1-a rundă | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Moscow - Indoor Hard | ||||
16.10.17 Calificare | vs. Polina Monova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
14.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Morgina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
Saint Petersburg - Indoor Hard | ||||
20.09.17 a 2-a rundă | vs. Aryna Sabalenka | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
19.09.17 1-a rundă | vs. Stefanie Voegele | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Biarritz - Zgura | ||||
15.09.17 Sfert de finală | vs. Patty Schnyder | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
14.09.17 a 2-a rundă | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-3, 6-3 | detaliu meci |