MECI
25.09.18 | Calificare | Olga Terletska | Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
19.07.00, 23 Vârsta
19.07.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
21.01.04, 20 Vârsta
21.01.04, 20 Vârsta
Olga Terletska vs. Anita Sahdiieva - meciuri reciproce
25.09.18 | Calificare | Olga Terletska | Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Olga Terletska form & Anita Sahdiieva form
Olga Terletska - ultimele meciuri
W15 Buzau - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
21.01.20 Calificare | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
09.09.19 Calificare | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 1-a rundă | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
25.09.18 Calificare | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - retragere | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
31.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
03.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
03.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - retragere | detaliu meci | |
03.10.16 Calificare | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
26.09.16 Calificare | vs. Valentina Dancenco | 6-4, 1-6, 4-6 | detaliu meci |
Anita Sahdiieva - ultimele meciuri
W35 Spring - Hard | ||||
26.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Iva Jovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Austin - Hard | ||||
13.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Chelsea Fontenel | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Charlotte Chavatipon | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Champaign - Indoor Hard | ||||
07.11.23 1-a rundă | vs. Annika Penickova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Lucia Peyre | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Jackson - Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Carolyn Ansari | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Veronica Miroshnichenko | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
12.07.23 1-a rundă | vs. Bianca Molnar | 3-6, 6-3, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Lakewood - Hard | ||||
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Qavia Lopez | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Thea Frodin | 5-7, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Wichita - Hard | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Luciana Perry | 6-2, 1-6, 11-13 | detaliu meci | |
W15 San - Hard | ||||
14.06.23 1-a rundă | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 0-3, - Anita Sahdiieva - retragere | detaliu meci | |
W15 San - Hard | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Taylor Johnson | 6-4, 4-6, 6-73 | detaliu meci | |
07.06.23 1-a rundă | vs. Jade Otway | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
06.06.23 Calificare | vs. Aspen Schuman | 0-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
05.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Susanna Maltby | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Rancho - Hard | ||||
01.06.23 a 2-a rundă | vs. Solymar Colling | 6-712, 2-6 | detaliu meci | |
31.05.23 1-a rundă | vs. Britney Chiu | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Waco - Hard | ||||
16.11.22 1-a rundă | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Fort - Hard | ||||
18.10.22 Calificare | vs. Alicia Herrero Linana | 5-7, 7-61, 1-10 | detaliu meci | |
17.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Nika Novikova | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Redding - Hard | ||||
05.10.22 1-a rundă | vs. Amy Zhu | 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
04.10.22 Calificare | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
03.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Micheline Aubuchon | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Austin - Hard | ||||
29.09.22 a 2-a rundă | vs. Jamie Loeb | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
28.09.22 1-a rundă | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
27.09.22 Calificare | vs. Rhiann Newborn | 6-3, 4-6, 10-5 | detaliu meci | |
26.09.22 1-a rundă de calif. | vs. Maika M. Adair | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
21.09.22 1-a rundă | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detaliu meci |