MECI
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Olga Terletska | Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | Chornomorsk | Zgura |
STATISTICI MECI
Ucraina
19.07.00, 23 Vârsta
19.07.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Ucraina
18.08.01, 22 Vârsta
18.08.01, 22 Vârsta
Olga Terletska vs. Oleksandra Kudelska - meciuri reciproce
24.09.18 | 2-a rundă de calif. | Olga Terletska | Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detaliu meci | Chornomorsk | Zgura |
Olga Terletska form & Oleksandra Kudelska form
Olga Terletska - ultimele meciuri
W15 Buzau - Zgura | ||||
03.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
09.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
18.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kyiv - Zgura | ||||
18.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Liepaja - Indoor Hard | ||||
21.01.20 Calificare | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
20.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Kaposvar - Zgura | ||||
23.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Focsani - Zgura | ||||
09.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Parnu - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
02.10.18 Calificare | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
30.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
29.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
25.09.18 Calificare | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.09.18 1-a rundă | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | detaliu meci | |
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
22.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - retragere | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
18.09.17 2-a rundă de calif. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Mragowo - Zgura | ||||
07.08.17 2-a rundă de calif. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Ivano Frankivsk - Zgura | ||||
31.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | detaliu meci | |
Tucepi - Zgura | ||||
03.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
03.10.16 1-a rundă de calif. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - retragere | detaliu meci | |
03.10.16 Calificare | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | detaliu meci | |
Chisinau - Zgura | ||||
26.09.16 1-a rundă de calif. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-1, 7-65 | detaliu meci |
Oleksandra Kudelska - ultimele meciuri
W15 Chornomorsk - Zgura | ||||
30.09.19 Calificare | vs. Anna Martemyanova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Polina Gubina | 7-65, 3-6, 10-4 | detaliu meci | |
29.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Pinaieva | 6-2, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
Chornomorsk - Zgura | ||||
24.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Olga Terletska | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Kiev - Zgura | ||||
25.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Anna Martemyanova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bucha - Zgura | ||||
18.09.17 1-a rundă de calif. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 1-6, 2-6 | detaliu meci |