MECI
03.10.17 | 1-a rundă | Olivia Rogowska | Naiktha Bains | 6-0, 6-2 | Toowoomba | Hard |
STATISTICI MECI
Olivia Rogowska | Naiktha Bains | |
Prima administrare % | 24/48 (50%) | 22/47 (47%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 16/24 (67%) | 12/22 (55%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 16/24 (67%) | 8/25 (32%) |
Break-ballurile câştigate | 5/8 (63%) | 0/3 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/47 (57%) | 16/48 (33%) |
Total puncte câştigate | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Greșeli duble | 3 | 7 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Olivia Rogowska vs. Naiktha Bains - meciuri reciproce
03.10.17 | 1-a rundă | Olivia Rogowska | Naiktha Bains | 6-0, 6-2 | detaliu meci | Toowoomba | Hard |
12.10.16 | a 2-a rundă | Olivia Rogowska | Naiktha Bains | 6-2, 6-0 | detaliu meci | Cairns | Hard |
03.02.14 | 1-a rundă | Olivia Rogowska | Naiktha Bains | 6-2, 6-3 | detaliu meci | Launceston | Hard |
Olivia Rogowska form & Naiktha Bains form
Olivia Rogowska - ultimele meciuri
Melbourne - Hard | ||||
16.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Canberra - Hard | ||||
08.01.20 1-a rundă | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.19 1-a rundă | vs. Jennifer Elie | 3-6, 0-3, - Olivia Rogowska - retragere | detaliu meci | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
25.10.19 Sfert de finală | vs. Priscilla Hon | 6-4, 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.19 a 2-a rundă | vs. Jennifer Elie | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
23.10.19 1-a rundă | vs. Tereza Mihalikova | 7-66, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
12.10.19 Semifinală | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
11.10.19 Sfert de finală | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
10.10.19 a 2-a rundă | vs. Sara Tomic | 6-3, 3-6, 7-62 | detaliu meci | |
09.10.19 1-a rundă | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Belinda Woolcock | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Darwin - Hard | ||||
27.09.19 Sfert de finală | vs. Ivana Popovic | 6-73, 6-75 | detaliu meci | |
26.09.19 a 2-a rundă | vs. Belinda Woolcock | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
25.09.19 1-a rundă | vs. Nudnida Luangnam | 6-1, 6-76, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Cairns - Hard | ||||
21.09.19 Semifinală | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
20.09.19 Sfert de finală | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
19.09.19 a 2-a rundă | vs. Paige Mary Hourigan | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
18.09.19 1-a rundă | vs. Mai Minokoshi | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W25 Gatineau - Hard | ||||
17.07.19 1-a rundă | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
11.07.19 a 2-a rundă | vs. Madison Westby | 6-4, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
10.07.19 1-a rundă | vs. Jessica Livianu | 2-6, 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W60+H Stare - Zgura | ||||
18.06.19 1-a rundă | vs. Sofya Lansere | 6-3, 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Prerov - Zgura | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Chantal Skamlova | 0-5, - Olivia Rogowska - retragere | detaliu meci | |
W60+H Torun - Zgura | ||||
04.06.19 1-a rundă | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W100 Bonita - Zgura | ||||
07.05.19 1-a rundă | vs. Claire Liu | 5-7, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
30.04.19 Calificare | vs. Cori Gauff | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Osprey - Zgura | ||||
25.04.19 a 2-a rundă | vs. Alexa Glatch | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.04.19 1-a rundă | vs. Sophie Chang | 2-6, 6-4, 7-66 | detaliu meci | |
W80 Dothan - Zgura | ||||
16.04.19 Calificare | vs. Gabriela Lee | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
15.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 6-3 | detaliu meci |
Naiktha Bains - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 7-614, 2-6 | detaliu meci | |
26.03.24 Calificare | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Emily Seibold | 7-5, 1-6, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Destanee Aiava | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.02.24 1-a rundă | vs. Yuki Naito | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Fanny Stollar | 7-5, 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 a 2-a rundă | vs. Carole Monnet | 1-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
31.01.24 1-a rundă | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W50 Pune - Hard | ||||
24.01.24 1-a rundă | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-76 | detaliu meci | |
22.01.24 Calificare | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
21.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Soha Sadiq | 5-7, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Osaka - Hard | ||||
09.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Despina Papamichail | 4-6, 7-64, 0-6 | detaliu meci | |
Kozerki - Hard | ||||
08.08.23 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
07.08.23 Calificare | vs. Anna Siskova | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Prague - Hard | ||||
30.07.23 Calificare | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Sinja Kraus | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Warsaw - Hard | ||||
23.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
28.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
Birmingham - Iarbă | ||||
17.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Nottingham - Iarbă | ||||
10.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W100 Surbiton - Iarbă | ||||
07.06.23 1-a rundă | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Rabat - Zgura | ||||
21.05.23 Calificare | vs. Timea Babos | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
20.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W60 Bodrum - Zgura | ||||
16.05.23 1-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 6-74 | detaliu meci | |
W60 Zagreb - Zgura | ||||
08.05.23 Calificare | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
07.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Haverlag | 3-6, 6-0, 6-3 | detaliu meci |