MECI
15.07.19 | Calificare | Olympe Lancelot | Francesca Rumi | 4-6, 6-2, 10-4 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Franta
14.05.01, 22 Vârsta
14.05.01, 22 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Italia
19.01.00, 24 Vârsta
19.01.00, 24 Vârsta
Olympe Lancelot vs. Francesca Rumi - meciuri reciproce
15.07.19 | Calificare | Olympe Lancelot | Francesca Rumi | 4-6, 6-2, 10-4 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Olympe Lancelot form & Francesca Rumi form
Olympe Lancelot - ultimele meciuri
W15 Les - Hard | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Barbara Dessolis | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.21 Calificare | vs. Lea Tholey | 1-6, 7-64, 6-10 | detaliu meci | |
08.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Anita Bertoloni | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Manon Lamarque | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
05.09.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.20 1-a rundă | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
01.09.20 1-a rundă | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.20 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
31.08.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.01.20 Calificare | vs. Sarah Lisa Aubertin | - | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.20 a 2-a rundă | vs. Zeel Desai | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.01.20 1-a rundă | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 St. - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.09.19 Sfert de finală | vs. Constance Sibille | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Luna Meers | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Zoi Meers | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
07.09.19 Semifinală | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.09.19 Sfert de finală | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Eleni Kordolaimi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 7-63, 6-74, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Giuliana Bestetti | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Anna Turati | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Syria La Cerra | 2-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Aminata Sall | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
05.08.19 Calificare | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci |
Francesca Rumi - ultimele meciuri
W15 Antalya - Zgura | ||||
26.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Simona Ogescu | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
21.01.20 Calificare | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-74 | detaliu meci | |
20.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Miray Konar | 5-7, 6-3, 10-3 | detaliu meci | |
19.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Martina Biagianti | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
11.09.19 1-a rundă | vs. Constance Sibille | 6-76, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Antonia Schmidt | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Powaska | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Khudoley | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
15.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Alesiani | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
15.07.19 Calificare | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 2-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
Solarino - Carpet | ||||
26.11.18 1-a rundă | vs. Mariella Minetti | 3-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
17.10.18 1-a rundă | vs. Ola Abou Zekry | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
15.10.18 Calificare | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-4 | detaliu meci | |
14.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
08.10.18 1-a rundă de calif. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sharm El - Hard | ||||
03.10.18 1-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Trieste - Zgura | ||||
04.09.18 Calificare | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
03.09.18 1-a rundă de calif. | vs. Beatrice Ottone | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Cuneo - Zgura | ||||
12.08.18 Calificare | vs. Elaine Genovese | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Benedetta Prato | 7-62, 6-1 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
13.11.17 Calificare | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
13.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
06.11.17 2-a rundă de calif. | vs. Lena Greiner | 2-6, 6-3, 6-74 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Santa Margherita - Zgura | ||||
16.10.17 Calificare | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Manca Pislak | 5-7, 3-0, Manca Pislak - retragere | detaliu meci |