Olanda
10.08.00, 23 Vârsta
10.08.00, 23 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Franta
14.05.01, 22 Vârsta
14.05.01, 22 Vârsta
Lara Panfilov vs. Olympe Lancelot - meciuri reciproce
11.09.17 | 1-a rundă de calif. | Olympe Lancelot | Lara Panfilov | 6-3, 1-0, Olympe Lancelot - retragere | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Lara Panfilov form & Olympe Lancelot form
Lara Panfilov - ultimele meciuri
W15 Heraklion - Zgura | ||||
10.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Nuria Brancaccio | - | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.02.20 Sfert de finală | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detaliu meci | |
13.02.20 a 2-a rundă | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detaliu meci | |
12.02.20 1-a rundă | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
11.02.20 Calificare | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
10.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
17.12.19 Calificare | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detaliu meci | |
16.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
13.12.19 1-a rundă | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
10.12.19 Calificare | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detaliu meci | |
09.12.19 2-a rundă de calif. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
08.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
29.11.19 Sfert de finală | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
28.11.19 a 2-a rundă | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
27.11.19 1-a rundă | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
26.11.19 Calificare | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.11.19 a 2-a rundă | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
20.11.19 1-a rundă | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
19.11.19 Calificare | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.19 1-a rundă | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - retragere | detaliu meci | |
28.10.19 Calificare | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detaliu meci | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.10.19 1-a rundă | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Arad - Zgura | ||||
16.09.19 2-a rundă de calif. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
15.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detaliu meci |
Olympe Lancelot - ultimele meciuri
W15 Les - Hard | ||||
19.07.22 1-a rundă | vs. Barbara Dessolis | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
16.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Marine Szostak | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Gonesse - Zgura | ||||
14.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Jade Suvrijn | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
08.03.21 Calificare | vs. Lea Tholey | 1-6, 7-64, 6-10 | detaliu meci | |
08.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Anita Bertoloni | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Manon Lamarque | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
05.09.20 1-a rundă | vs. Caroline Romeo | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
02.09.20 1-a rundă | vs. Kelia Le Bihan | 5-7, 6-72 | detaliu meci | |
01.09.20 1-a rundă | vs. Nicoleta Dascalu | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.09.20 1-a rundă | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 4-6, 10-6 | detaliu meci | |
31.08.20 1-a rundă | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 6-4, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.01.20 Calificare | vs. Sarah Lisa Aubertin | - Olympe Lancelot - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.20 a 2-a rundă | vs. Zeel Desai | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
07.01.20 1-a rundă | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 St. - Indoor Hard | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
02.10.19 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
13.09.19 Sfert de finală | vs. Constance Sibille | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.09.19 a 2-a rundă | vs. Luna Meers | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
11.09.19 1-a rundă | vs. Zoi Meers | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
07.09.19 Semifinală | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.09.19 Sfert de finală | vs. Lilly Elida Haseth | 5-7, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
05.09.19 a 2-a rundă | vs. Eleni Kordolaimi | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
04.09.19 1-a rundă | vs. Antonia Schmidt | 7-63, 6-74, 6-2 | detaliu meci | |
03.09.19 Calificare | vs. Giuliana Bestetti | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
09.08.19 Sfert de finală | vs. Anna Turati | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
08.08.19 a 2-a rundă | vs. Syria La Cerra | 2-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
07.08.19 1-a rundă | vs. Aminata Sall | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
05.08.19 Calificare | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.08.19 a 2-a rundă | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
31.07.19 1-a rundă | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 7-65, 6-3 | detaliu meci |