MECI
05.07.18 | a 2-a rundă | Panna Udvardy | Leonor Oliveira | 6-3, 6-0 | Corroios Seixal | Hard |
STATISTICI MECI
Panna Udvardy | Leonor Oliveira | |
Prima administrare % | 26/49 (53%) | 27/38 (71%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 22/26 (85%) | 15/27 (56%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 14/23 (61%) | 3/11 (27%) |
Break-ballurile câştigate | 4/5 (80%) | 0/3 (0%) |
Puncte câştigate din returnare | 20/38 (53%) | 13/49 (27%) |
Total puncte câştigate | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Greșeli duble | 3 | 0 |
ași | 6 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
0-0 | Leonor Oliveira | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Panna Udvardy | 1-0 | |
Panna Udvardy | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Leonor Oliveira | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Leonor Oliveira | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Leonor Oliveira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Panna Udvardy | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Leonor Oliveira | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Panna Udvardy | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Leonor Oliveira | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Leonor Oliveira | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Panna Udvardy | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Portugalia
04.07.02, 21 Vârsta
04.07.02, 21 Vârsta
Panna Udvardy vs. Leonor Oliveira - meciuri reciproce
05.07.18 | a 2-a rundă | Panna Udvardy | Leonor Oliveira | 6-3, 6-0 | detaliu meci | Corroios Seixal | Hard |
Panna Udvardy form & Leonor Oliveira form
Panna Udvardy - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
26.03.24 1-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W75 Ricany - Indoor Hard | ||||
12.03.24 1-a rundă | vs. Fiona Ferro | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W75 Trnava - Indoor Hard | ||||
07.03.24 a 2-a rundă | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
06.03.24 1-a rundă | vs. Amelie Smejkalova | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W50 Trnava - Indoor Hard | ||||
01.03.24 Sfert de finală | vs. Elena Pridankina | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
29.02.24 a 2-a rundă | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
28.02.24 1-a rundă | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W75 Porto - Indoor Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 5-7 | detaliu meci | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1-a rundă | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
Hua Hin - Hard | ||||
28.01.24 Calificare | vs. Chloe Paquet | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
27.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1-a rundă de calif. | vs. Arianne Hartono | 6-74, 3-6 | detaliu meci | |
Florianopolis - Zgura | ||||
21.11.23 1-a rundă | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Colina - Zgura | ||||
17.11.23 Sfert de finală | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-73, 4-6 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
12.11.23 Finală | vs. Emma Navarro | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.11.23 Semifinală | vs. Renata Zarazua | 6-2, 7-65 | detaliu meci | |
10.11.23 Sfert de finală | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 2-6, 7-5 | detaliu meci | |
09.11.23 a 2-a rundă | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
08.11.23 1-a rundă | vs. Makenna Jones | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
Tampico - Hard | ||||
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.10.23 1-a rundă | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-73, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W80 Macon - Hard | ||||
22.10.23 Finală | vs. Taylor Townsend | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
21.10.23 Semifinală | vs. Kayla Day | 6-4, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
20.10.23 Sfert de finală | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-66, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
19.10.23 a 2-a rundă | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
18.10.23 1-a rundă | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Florence - Hard | ||||
13.10.23 Sfert de finală | vs. Chloe Beck | 6-4, 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.10.23 a 2-a rundă | vs. Angella Okutoyi | 6-1, 6-1 | detaliu meci |
Leonor Oliveira - ultimele meciuri
W25 Corroios - Hard | ||||
03.07.22 1-a rundă de calif. | vs. Jenna Defalco | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
15.07.21 a 2-a rundă | vs. Mei Yamaguchi | 7-5, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.07.21 1-a rundă | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Georgia Drummy | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Lousada - Indoor Hard | ||||
22.10.19 1-a rundă | vs. Ines Murta | 2-6, 6-4, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Santarem - Hard | ||||
01.10.19 1-a rundă | vs. Ines Murta | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Corroios - Hard | ||||
02.07.19 1-a rundă | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
11.06.19 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 6-3, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Montemor - Hard | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
27.05.19 Calificare | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Lousada - Indoor Hard | ||||
31.10.18 1-a rundă | vs. Mariana Campino | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Cantanhede - Carpet | ||||
16.10.18 1-a rundă | vs. Svenja Ochsner | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Lisbon - Hard | ||||
16.09.18 2-a rundă de calif. | vs. Emily Webley-Smith | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Porto - Zgura | ||||
25.07.18 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Setubal - Hard | ||||
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Irys Ekani | - Leonor Oliveira - nu s-a prezentat | detaliu meci | |
Corroios Seixal - Hard | ||||
05.07.18 a 2-a rundă | vs. Panna Udvardy | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
03.07.18 1-a rundă | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Guimaraes - Hard | ||||
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
12.06.18 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
04.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
28.05.18 Calificare | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
26.05.18 1-a rundă de calif. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Oeiras - Zgura | ||||
23.05.18 1-a rundă | vs. Francisca Jorge | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
21.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Katarzyna Pitak | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
14.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Linnea Malmqvist | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
16.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Francisca Jorge | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
Obidos - Carpet | ||||
09.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Madalena Peneda | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
09.10.17 2-a rundă de calif. | vs. Romy Koelzer | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Amarante - Hard | ||||
03.07.17 2-a rundă de calif. | vs. Cassidy Spearman | 0-6, 0-6 | detaliu meci |