MECI
03.02.14 | Semifinală | Patricia Maria Tig | Laura-Ioana Paar | 6-3, 6-74, 7-65 | Antalya | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Patricia Maria Tig vs. Laura-Ioana Paar - meciuri reciproce
10.02.14 | a 2-a rundă | Patricia Maria Tig | Laura-Ioana Paar | 6-0, 4-6, 6-2 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
03.02.14 | Semifinală | Patricia Maria Tig | Laura-Ioana Paar | 6-3, 6-74, 7-65 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
25.06.12 | Semifinală | Patricia Maria Tig | Laura-Ioana Paar | 7-5, 4-6, 6-1 | detaliu meci | Bals | Zgura |
05.12.11 | Sfert de finală | Patricia Maria Tig | Laura-Ioana Paar | 7-64, 6-4 | detaliu meci | Antalya | Zgura |
20.06.11 | 1-a rundă | Laura-Ioana Paar | Patricia Maria Tig | 6-3, 6-1 | detaliu meci | Bals | Zgura |
Patricia Maria Tig form & Laura-Ioana Paar form
Patricia Maria Tig - ultimele meciuri
W35 Santa - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
11.12.23 1-a rundă | vs. Anastasija Sevastova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
Angers - Indoor Hard | ||||
04.12.23 1-a rundă | vs. Francesca Curmi | 7-5, 0-6, 3-2, - Patricia Maria Tig - retragere | detaliu meci | |
Andorra - Indoor Hard | ||||
27.11.23 1-a rundă | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
Cluj-Napoca - Indoor Hard | ||||
18.10.23 a 2-a rundă | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 6-2, 3-6 | detaliu meci | |
16.10.23 1-a rundă | vs. Martha Matoula | 6-4, 6-75, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
06.10.23 Sfert de finală | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Emily Appleton | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Bucharest - Zgura | ||||
12.09.23 1-a rundă | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Bari - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Jessica Pegula | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.08.23 1-a rundă | vs. Rebecca Marino | 7-66, 7-61 | detaliu meci | |
Cleveland - Hard | ||||
20.08.23 1-a rundă | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
07.08.23 Calificare | vs. Yeon Woo Ku | 7-68, 6-73, 6-10 | detaliu meci | |
06.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Prague - Hard | ||||
01.08.23 1-a rundă | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
24.07.23 1-a rundă | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Bacau - Zgura | ||||
14.07.23 Sfert de finală | vs. Laura Hietaranta | - | detaliu meci | |
13.07.23 a 2-a rundă | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
12.07.23 1-a rundă | vs. Tania Munteanu | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Kursumlijska - Zgura | ||||
26.06.23 2-a rundă de calif. | vs. Dunja Maric | - | detaliu meci | |
W15 Bucharest - Zgura | ||||
23.06.23 Sfert de finală | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Virginia Ferrara | 4-6, 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Ioana Teodora Sava | 7-5, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Alaminos - Zgura | ||||
03.05.23 1-a rundă | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.23 1-a rundă | vs. Shuai Zhang | 1-6, 6-4, 0-6 | detaliu meci | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.23 1-a rundă | vs. Jasmine Paolini | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.11.22 a 2-a rundă | vs. Emma Lene | - | detaliu meci | |
22.11.22 1-a rundă | vs. Yu-Yun Li | 1-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Laura-Ioana Paar - ultimele meciuri
London - Iarbă | ||||
21.06.22 1-a rundă de calif. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Poertschach - Zgura | ||||
06.06.22 1-a rundă | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
24.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Saint - Zgura | ||||
11.05.21 1-a rundă | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - retragere | detaliu meci | |
Stuttgart - Zgura | ||||
17.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Bellinzona - Zgura | ||||
07.04.21 a 2-a rundă | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
St. Petersburg - Indoor Hard | ||||
13.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
06.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Lyon - Indoor Hard | ||||
27.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
16.02.21 1-a rundă | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Grenoble - Indoor Hard | ||||
09.02.21 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
W60 Andrezieux - Indoor Hard | ||||
29.01.21 Sfert de finală | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
28.01.21 a 2-a rundă | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | detaliu meci | |
27.01.21 1-a rundă | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
11.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W25 Selva - Indoor Hard | ||||
15.12.20 1-a rundă | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
08.11.20 Calificare | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
07.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - retragere | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
24.09.20 2-a rundă de calif. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
22.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Istanbul - Zgura | ||||
07.09.20 1-a rundă de calif. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
31.08.20 a 2-a rundă | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
29.08.20 1-a rundă | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
Prague - Zgura | ||||
09.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
Palermo - Zgura | ||||
03.08.20 Calificare | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | detaliu meci | |
02.08.20 2-a rundă de calif. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | detaliu meci | |
01.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Cairo - Hard | ||||
11.03.20 1-a rundă | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - retragere | detaliu meci | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
28.02.20 Sfert de finală | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | detaliu meci |