MECI
20.05.18 | 1-a rundă de calif. | Paula Arias Manjon | Angela Fita Boluda | 2-2, - retragere | Les Franqueses | Hard |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Paula Arias Manjon vs. Angela Fita Boluda - meciuri reciproce
10.11.23 | Semifinală | Angela Fita Boluda | Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detaliu meci | W15 Castellon | Zgura |
20.05.18 | 1-a rundă de calif. | Paula Arias Manjon | Angela Fita Boluda | 2-2, Angela Fita Boluda - retragere | detaliu meci | Les Franqueses | Hard |
Paula Arias Manjon form & Angela Fita Boluda form
Paula Arias Manjon - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
16.12.23 Semifinală | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - retragere | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
10.11.23 Semifinală | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
27.07.23 Sfert de finală | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Angela Fita Boluda - ultimele meciuri
W35 Antalya - Zgura | ||||
25.02.24 Finală | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
24.02.24 Semifinală | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
23.02.24 Sfert de finală | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - retragere | detaliu meci | |
22.02.24 a 2-a rundă | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
21.02.24 1-a rundă | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
16.02.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
16.02.24 Sfert de finală | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.02.24 1-a rundă | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.02.24 Calificare | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
06.02.24 Calificare | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detaliu meci | |
05.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
04.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W50 Antalya - Zgura | ||||
19.01.24 Sfert de finală | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
18.01.24 a 3-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detaliu meci | |
16.01.24 a 2-a rundă | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
12.01.24 a 3-a rundă | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
11.01.24 a 2-a rundă | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Nules - Zgura | ||||
19.11.23 Finală | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
18.11.23 Semifinală | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
17.11.23 Sfert de finală | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
16.11.23 a 2-a rundă | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
15.11.23 1-a rundă | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
11.11.23 Finală | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detaliu meci | |
10.11.23 Semifinală | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - retragere | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Seville - Zgura | ||||
10.10.23 1-a rundă | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - retragere | detaliu meci |