MECI
17.07.19 | 1-a rundă | Paula Arias Manjon | Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Paula Arias Manjon | Nicole Gadient | |
Prima administrare % | 36/57 (63%) | 21/43 (49%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 24/36 (67%) | 9/21 (43%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/21 (43%) | 7/22 (32%) |
Break-ballurile câştigate | 6/9 (67%) | 2/4 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 27/43 (63%) | 24/57 (42%) |
Total puncte câştigate | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Greșeli duble | 3 | 6 |
ași | 1 | 0 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Paula Arias Manjon | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Nicole Gadient | |
0-0 | ||
Paula Arias Manjon | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Nicole Gadient | |
0-0 | ||
Paula Arias Manjon | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Paula Arias Manjon | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Paula Arias Manjon | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nicole Gadient | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paula Arias Manjon | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40 | ||
Paula Arias Manjon | 4-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Nicole Gadient | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paula Arias Manjon | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
6-1 |
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Elvetia
07.08.98, 25 Vârsta
28926 $
07.08.98, 25 Vârsta
28926 $
Paula Arias Manjon vs. Nicole Gadient - meciuri reciproce
17.07.19 | 1-a rundă | Paula Arias Manjon | Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Paula Arias Manjon form & Nicole Gadient form
Paula Arias Manjon - ultimele meciuri
W35 Terrassa - Zgura | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Sabadell - Zgura | ||||
20.03.24 1-a rundă | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1-a rundă | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1-a rundă | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1-a rundă | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Melilla - Zgura | ||||
16.12.23 Semifinală | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
15.12.23 Sfert de finală | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
14.12.23 a 2-a rundă | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
13.12.23 1-a rundă | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Valencia - Zgura | ||||
28.11.23 1-a rundă | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - retragere | detaliu meci | |
W100 Valencia - Zgura | ||||
19.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Castellon - Zgura | ||||
10.11.23 Semifinală | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.11.23 Sfert de finală | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.11.23 a 2-a rundă | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
07.11.23 1-a rundă | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1-a rundă | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.10.23 Calificare | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
22.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Pazardzhik - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Prague - Zgura | ||||
28.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | detaliu meci | |
W25 El - Hard | ||||
27.07.23 Sfert de finală | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
26.07.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
25.07.23 1-a rundă | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
24.07.23 Calificare | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | detaliu meci | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Getxo - Zgura | ||||
07.07.23 Sfert de finală | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.07.23 a 2-a rundă | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
05.07.23 1-a rundă | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
17.06.23 a 2-a rundă | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Nicole Gadient - ultimele meciuri
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2-a rundă de calif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.11.23 1-a rundă | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
28.11.23 Calificare | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detaliu meci | |
27.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Sfert de finală | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.11.23 a 2-a rundă | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
22.11.23 1-a rundă | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
21.11.23 Calificare | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
31.10.23 Calificare | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 Calificare | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
23.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detaliu meci | |
W15 Sibenik - Zgura | ||||
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detaliu meci | |
04.10.23 1-a rundă | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
13.09.23 a 2-a rundă | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
12.09.23 1-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
05.09.23 1-a rundă | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Collonge - Zgura | ||||
29.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.23 Calificare | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Duffel - Zgura | ||||
14.08.23 Calificare | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detaliu meci | |
13.08.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
31.07.23 Calificare | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Horb - Zgura | ||||
25.07.23 Calificare | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Darmstadt - Zgura | ||||
17.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detaliu meci |