Paula Badosa Gibert vs. Arantxa Rus 29.04.2018

Paula Badosa Gibert vs. Arantxa Rus 29.04.2018 - Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem - Rabat - comparaţie

MECI

29.04.182-a rundă de calif.Paula Badosa Gibert Arantxa Rus 1-6, 6-4, 6-3 Morocco Rabat Zgura

STATISTICI MECI

Paula Badosa GibertArantxa Rus
Prima administrare %38/89 (43%)48/73 (66%)
Punctele câştigate la prima administrare26/38 (68%)31/48 (65%)
Punctele câştigate la a doua administrare22/51 (43%)11/25 (44%)
Break-ballurile câştigate5/6 (83%)5/12 (42%)
Puncte câştigate din returnare31/73 (42%)41/89 (46%)
Total puncte câştigate79/162 (49%)83/162 (51%)
Greșeli duble55
ași64

STATISTICI MECI

1
0-0Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert serviciu1-0
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
1-1Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert serviciu1-2
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
1-3Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert serviciu1-4
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP]
1-5Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
1-6
2
Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert serviciu0-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
1-0Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP]
Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert serviciu2-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
3-0Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert serviciu4-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP]
4-1Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert serviciu5-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
5-2Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A
Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert serviciu5-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
5-4Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu
0-0, 15-0, 30-0
6-4
3
Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert serviciu0-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
0-1Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40
Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert serviciu0-2
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
1-2Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert serviciu2-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
3-2Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert serviciu4-2
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
4-3Arantxa Rus Arantxa Rus serviciu
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP]
Paula Badosa Gibert Paula Badosa Gibert serviciu5-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30
6-3

Paula Badosa Gibert
Spania
15.11.97, 21 Vârsta




134
464
220945 $
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
13.12.90, 28 Vârsta




128
480
1290631 $
Arantxa Rus
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului

Paula Badosa Gibert vs. Arantxa Rus - meciuri reciproce

29.04.182-a rundă de calif.Paula Badosa GibertArantxa Rus1-6, 6-4, 6-3 detaliu meciMorocco Rabat Zgura
30.09.13Sfert de finalăArantxa RusPaula Badosa Gibert6-0, 6-0 detaliu meciSpain Vallduxo Zgura

Paula Badosa Gibert - ultimele meciuri

Australia W60 Launceston - Hard
31.01.19
a 2-a rundă
vs. Abbie Myers6-4, 3-6, 0-3, - Paula Badosa Gibert - retragerepierderedetaliu meci
30.01.19
1-a rundă
vs. Gabriella Taylor1-6, 6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
Australia W60 Burnie - Hard
27.01.19
Finală
vs. Belinda Woolcock6-73, 6-74 pierderedetaliu meci
26.01.19
Semifinală
vs. Sara Sorribes Tormo6-4, 6-1 victoriedetaliu meci
25.01.19
Sfert de finală
vs. Xiyu Wang3-6, 6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
24.01.19
a 2-a rundă
vs. Irina Maria Bara6-0, 6-74, 6-2 victoriedetaliu meci
23.01.19
1-a rundă
vs. Gabriella Da Silva Fick6-4, 6-2 victoriedetaliu meci
Australia Melbourne - Hard
14.01.19
1-a rundă
vs. Kimberly Birrell4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
11.01.19
Calificare
vs. Marta Kostyuk7-66, 6-3 victoriedetaliu meci
10.01.19
2-a rundă de calif.
vs. Ankita Raina4-6, 6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
08.01.19
1-a rundă de calif.
vs. Denisa Allertova6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
France Limoges - Indoor Hard
06.11.18
1-a rundă
vs. Anna Blinkova6-4, 2-6, 0-6 pierderedetaliu meci
Norway Oslo - Indoor Hard
27.10.18
Finală
vs. Harriet Dart2-6, 0-1, - Paula Badosa Gibert - retragerepierderedetaliu meci
26.10.18
Semifinală
vs. Lesley Kerkhove6-2, 6-2 victoriedetaliu meci
25.10.18
Sfert de finală
vs. Katarzyna Piter6-3, 6-3 victoriedetaliu meci
24.10.18
a 2-a rundă
vs. Harmony Tan6-4, 2-1, Harmony Tan - retragerevictoriedetaliu meci
23.10.18
1-a rundă
vs. Melanie Stokke6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
Spain Roja De - Zgura
10.10.18
1-a rundă
vs. Miriam Bianca Bulgaru2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
Spain Valencia - Zgura
30.09.18
Finală
vs. Aliona Bolsova6-1, 4-6, 6-2 victoriedetaliu meci
29.09.18
Semifinală
vs. Basak Eraydin2-6, 7-62, 2-0, Basak Eraydin - retragerevictoriedetaliu meci
28.09.18
Sfert de finală
vs. Nina Stojanovic6-4, 6-711, 7-67 victoriedetaliu meci
27.09.18
a 2-a rundă
vs. Irina Maria Bara6-3, 2-6, 7-5 victoriedetaliu meci
25.09.18
1-a rundă
vs. Tereza Mrdeza7-5, 0-6, 6-4 victoriedetaliu meci
Italy Santa Margherita - Zgura
20.09.18
a 2-a rundă
vs. Lena Rueffer5-7, 4-6 pierderedetaliu meci
18.09.18
1-a rundă
vs. Polina Leykina6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
USA New York - Hard
23.08.18
2-a rundă de calif.
vs. Alexandra Dulgheru2-6, 3-6 pierderedetaliu meci
21.08.18
1-a rundă de calif.
vs. Sophie Chang7-60, 6-3 victoriedetaliu meci
Spain El Espinar - Hard
02.08.18
Sfert de finală
vs. Liudmila Samsonova3-6, 3-3, - Paula Badosa Gibert - retragerepierderedetaliu meci
01.08.18
a 2-a rundă
vs. Olga Parres Azcoitia6-2, 6-3 victoriedetaliu meci
31.07.18
1-a rundă
vs. Irina Cantos Siemers6-3, 6-2 victoriedetaliu meci

Arantxa Rus - ultimele meciuri

Holland Fed Cup - Zgura
10.02.19
vs. Bianca Vanessa Andreescu4-6, 2-6 pierderedetaliu meci
09.02.19
vs. Francoise Abanda6-78, 6-4, 4-6 pierderedetaliu meci
Thailand Hua Hin - Hard
28.01.19
1-a rundă
vs. Dayana Yastremska0-6, 3-6 pierderedetaliu meci
27.01.19
Calificare
vs. En Shuo Liang6-2, 7-62 victoriedetaliu meci
26.01.19
1-a rundă de calif.
vs. Nudnida Luangnam4-6, 6-2, 6-1 victoriedetaliu meci
Australia Melbourne - Hard
08.01.19
1-a rundă de calif.
vs. Richel Hogenkamp3-6, 4-6 pierderedetaliu meci
Singapore W25 Singapore - Hard
20.01.19
Finală
vs. Ankita Raina3-6, 2-6 pierderedetaliu meci
19.01.19
Semifinală
vs. Greetje Minnen7-68, 6-2 victoriedetaliu meci
18.01.19
Sfert de finală
vs. Barbara Haas6-3, 7-5 victoriedetaliu meci
17.01.19
a 2-a rundă
vs. Tereza Mrdeza3-6, 7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
15.01.19
1-a rundă
vs. Quirine Lemoine6-3, 6-1 victoriedetaliu meci
United Kingdom Shrewsbury - Indoor Hard
08.11.18
Sfert de finală
vs. Greetje Minnen3-6, 1-6 pierderedetaliu meci
07.11.18
a 2-a rundă
vs. Diana Marcinkevica7-5, 6-2 victoriedetaliu meci
06.11.18
1-a rundă
vs. Ali Collins6-3, 6-4 victoriedetaliu meci
United Kingdom Wirral - Indoor Hard
03.11.18
Finală
vs. Diana Marcinkevica6-72, 6-0, 6-74 pierderedetaliu meci
02.11.18
Semifinală
vs. Valeria Savinykh6-1, 6-0 victoriedetaliu meci
01.11.18
Sfert de finală
vs. Laura-Ioana Andrei6-2, 6-4 victoriedetaliu meci
31.10.18
a 2-a rundă
vs. Ali Collins6-0, 6-2 victoriedetaliu meci
30.10.18
1-a rundă
vs. Malene Helgo6-3, 6-2 victoriedetaliu meci
France Poitiers - Indoor Hard
26.10.18
Sfert de finală
vs. Tereza Smitkova4-6, 6-3, 4-6 pierderedetaliu meci
24.10.18
a 2-a rundă
vs. Anna Kalinskaya6-3, 3-6, 6-2 victoriedetaliu meci
22.10.18
1-a rundă
vs. Viktoria Kuzmova7-64, 6-2 victoriedetaliu meci
Luxembourg Luxembourg - Indoor Hard
16.10.18
1-a rundă
vs. Belinda Bencic2-6, 1-6 pierderedetaliu meci
15.10.18
Calificare
vs. Jana Fett3-6, 7-5, 6-1 victoriedetaliu meci
14.10.18
2-a rundă de calif.
vs. Elitsa Kostova6-2, 6-3 victoriedetaliu meci
13.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Katarzyna Piter6-1, 6-3 victoriedetaliu meci
Austria Linz - Indoor Hard
07.10.18
1-a rundă de calif.
vs. Jil Teichmann7-68, 6-76, 4-6 pierderedetaliu meci
Uzbekistan Tashkent - Hard
26.09.18
a 2-a rundă
vs. Dalila Jakupovic1-6, 6-76 pierderedetaliu meci
25.09.18
1-a rundă
vs. Marta Kostyuk6-4, 6-3 victoriedetaliu meci
Republic of Korea Seoul - Hard
17.09.18
Calificare
vs. Varvara Flink1-6, 6-3, 6-76 pierderedetaliu meci
<