INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Tamara Curovic vs. Paula Baranano - meciuri reciproce
31.10.17 | 1-a rundă | Paula Baranano | Tamara Curovic | 6-4, 0-6, 6-2 | detaliu meci | Hammamet | Zgura |
Tamara Curovic form & Paula Baranano form
Tamara Curovic - ultimele meciuri
W50 Antalya - Zgura | ||||
15.01.24 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
11.01.24 1-a rundă | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Bengaluru - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detaliu meci | |
30.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Sfert de finală | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
26.10.23 a 2-a rundă | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detaliu meci | |
25.10.23 1-a rundă | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Bad - Zgura | ||||
08.10.23 Finală | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
07.10.23 Semifinală | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
06.10.23 Sfert de finală | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
05.10.23 a 2-a rundă | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
03.10.23 1-a rundă | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Kursumlijska - Zgura | ||||
24.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - retragere | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
23.09.23 Semifinală | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
22.09.23 Sfert de finală | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
21.09.23 a 2-a rundă | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
20.09.23 1-a rundă | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Varna - Zgura | ||||
14.09.23 a 2-a rundă | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detaliu meci | |
13.09.23 1-a rundă | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
10.09.23 Finală | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
09.09.23 Semifinală | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
08.09.23 Sfert de finală | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
07.09.23 a 2-a rundă | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
05.09.23 1-a rundă | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Kursumlijska - Zgura | ||||
31.08.23 a 2-a rundă | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
30.08.23 1-a rundă | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Vrnjacka - Zgura | ||||
16.08.23 1-a rundă | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W25+H Leipzig - Zgura | ||||
06.08.23 2-a rundă de calif. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detaliu meci |
Paula Baranano - ultimele meciuri
W15 Lubbock - Hard | ||||
27.09.21 2-a rundă de calif. | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 6-76 | detaliu meci | |
26.09.21 1-a rundă de calif. | vs. Indianna Spink | 3-6, 7-5, 10-5 | detaliu meci | |
W25 Waco - Hard | ||||
13.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Alyssa Tobita | 1-6, 6-1, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
20.08.19 Calificare | vs. Misa Malkin | 6-4, 2-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Ingrid Martins | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
04.06.19 1-a rundă | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
29.05.19 1-a rundă | vs. Alisia Stephanie Manolescu | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.05.19 1-a rundă | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.05.19 a 2-a rundă | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
14.05.19 1-a rundă | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Marbella - Zgura | ||||
06.09.18 a 2-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
04.09.18 1-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 2-6, 6-2 | detaliu meci | |
Cuneo - Zgura | ||||
14.08.18 1-a rundă | vs. Manon Peral | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Sezze - Zgura | ||||
09.08.18 a 2-a rundă | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-63, 4-6 | detaliu meci | |
06.08.18 1-a rundă | vs. Camille Sireix | 7-5, 7-65 | detaliu meci | |
Biella - Zgura | ||||
31.07.18 1-a rundă | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Tampere - Zgura | ||||
24.07.18 1-a rundă | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Brussels - Zgura | ||||
17.07.18 1-a rundă | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Getxo - Zgura | ||||
12.07.18 a 2-a rundă | vs. Verena Meliss | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
09.07.18 1-a rundă | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
08.07.18 Calificare | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
07.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Uxia Martinez Moral | 2-6, 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
28.06.18 a 2-a rundă | vs. Verena Hofer | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
26.06.18 1-a rundă | vs. Yu Shan | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
21.06.18 a 2-a rundă | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
19.06.18 1-a rundă | vs. Jantje Tilbuerger | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
14.06.18 a 2-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-75, 5-7 | detaliu meci | |
12.06.18 1-a rundă | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 4-6, 6-0 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
01.06.18 Sfert de finală | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.05.18 a 2-a rundă | vs. Seira Shimizu | 6-1, 6-2 | detaliu meci |