MECI
23.08.17 | 1-a rundă | Paula Ormaechea | Donnaroza Gouvernante | 6-1, 6-0 | Rotterdam | Zgura |
STATISTICI MECI
Paula Ormaechea | Donnaroza Gouvernante | |
Prima administrare % | 27/34 (79%) | 25/39 (64%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 20/27 (74%) | 10/25 (40%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 6/7 (86%) | 1/14 (7%) |
Puncte câştigate din returnare | 28/39 (72%) | 8/34 (24%) |
Total puncte câştigate | 54/73 (74%) | 19/73 (26%) |
Greșeli duble | 0 | 4 |
ași |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
17.09.99, 24 Vârsta
17.09.99, 24 Vârsta
Paula Ormaechea vs. Donnaroza Gouvernante - meciuri reciproce
23.08.17 | 1-a rundă | Paula Ormaechea | Donnaroza Gouvernante | 6-1, 6-0 | detaliu meci | Rotterdam | Zgura |
Paula Ormaechea form & Donnaroza Gouvernante form
Paula Ormaechea - ultimele meciuri
W50 Sao - Zgura | ||||
27.03.24 1-a rundă | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detaliu meci | |
26.03.24 Calificare | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
25.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
15.02.24 1-a rundă | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W35 Antalya - Zgura | ||||
08.02.24 a 2-a rundă | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
07.02.24 1-a rundă | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detaliu meci | |
W35 Buenos - Zgura | ||||
17.01.24 a 2-a rundă | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
27.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
23.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Madrid - Zgura | ||||
16.05.23 1-a rundă | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W100 Charleston - Zgura | ||||
19.04.23 1-a rundă | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
Charleston - Zgura | ||||
03.04.23 1-a rundă | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.04.23 Calificare | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detaliu meci | |
01.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detaliu meci | |
San Luis - Zgura | ||||
28.03.23 1-a rundă | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W40 Anapoima - Zgura | ||||
16.03.23 a 2-a rundă | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
15.03.23 1-a rundă | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Boca - Zgura | ||||
10.03.23 Sfert de finală | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
09.03.23 a 2-a rundă | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
08.03.23 1-a rundă | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Tucuman - Zgura | ||||
23.02.23 a 3-a rundă | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.02.23 a 2-a rundă | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Cali - Zgura | ||||
05.02.23 Finală | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.02.23 Semifinală | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detaliu meci | |
03.02.23 Sfert de finală | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detaliu meci | |
01.02.23 a 2-a rundă | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
30.01.23 1-a rundă | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detaliu meci | |
Buenos Aires - Zgura | ||||
19.11.22 Semifinală | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
18.11.22 Sfert de finală | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detaliu meci |
Donnaroza Gouvernante - ultimele meciuri
Rotterdam - Zgura | ||||
22.08.18 1-a rundă | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
15.08.18 1-a rundă | vs. Laura Heinrichs | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
14.08.18 2-a rundă de calif. | vs. Sanne Jansen | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
14.08.18 Calificare | vs. Eva Vedder | 5-7, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
12.08.18 1-a rundă de calif. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Amstelveen - Zgura | ||||
09.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Annick Melgers | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
08.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Aurora Urso | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
Den Haag - Zgura | ||||
01.07.18 2-a rundă de calif. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Bo Luttikhuis | 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
Alkmaar - Zgura | ||||
24.06.18 Calificare | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
23.06.18 1-a rundă de calif. | vs. Bo Luttikhuis | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
05.03.18 Calificare | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci | |
04.03.18 2-a rundă de calif. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
Heraklion - Zgura | ||||
01.03.18 a 2-a rundă | vs. Kerrie Cartwright | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
28.02.18 1-a rundă | vs. Tina Vlajic | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
25.02.18 Calificare | vs. Aneta Laboutkova | 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
24.02.18 1-a rundă de calif. | vs. Magda Tomazani | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
04.12.17 1-a rundă de calif. | vs. Petra Januskova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
27.11.17 Calificare | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
27.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Caroline Ilowska | 6-73, 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
Stellenbosch - Hard | ||||
20.11.17 1-a rundă de calif. | vs. Lou Adler | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
03.11.17 Sfert de finală | vs. Francesca Bullani | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
02.11.17 a 2-a rundă | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 4-6, 6-3 | detaliu meci | |
31.10.17 1-a rundă | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
23.10.17 1-a rundă de calif. | vs. Olga Esteve Mendez | 4-6, 6-3, 5-7 | detaliu meci | |
Hammamet - Zgura | ||||
17.10.17 1-a rundă | vs. Anna Makhorkina | 6-3, 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.10.17 Calificare | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-70, 7-5 | detaliu meci | |
Schoonhoven - Zgura | ||||
29.08.17 1-a rundă | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
Rotterdam - Zgura | ||||
23.08.17 1-a rundă | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Oldenzaal - Zgura | ||||
16.08.17 1-a rundă | vs. Julyette Steur | 7-5, 0-6, 0-4, - Donnaroza Gouvernante - retragere | detaliu meci |