MECI
14.07.18 | 1-a rundă de calif. | Pauline Courcoux | Doga Selen Takunyaci | 6-1, 6-1 | Dijon | Hard |
STATISTICI MECI
Pauline Courcoux | Doga Selen Takunyaci | |
Prima administrare % | 25/42 (60%) | 15/44 (34%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 18/25 (72%) | 8/15 (53%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 9/17 (53%) | 7/29 (24%) |
Break-ballurile câştigate | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Puncte câştigate din returnare | 29/44 (66%) | 15/42 (36%) |
Total puncte câştigate | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Greșeli duble | 4 | 8 |
ași | 4 | 1 |
STATISTICI MECI
1 | ||
Pauline Courcoux | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Doga Selen Takunyaci | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-0 | Doga Selen Takunyaci | |
3-0 | Doga Selen Takunyaci | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pauline Courcoux | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
4-1 | Doga Selen Takunyaci | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pauline Courcoux | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
Pauline Courcoux | 0-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Pauline Courcoux | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
Pauline Courcoux | 1-1 | |
0-0, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Pauline Courcoux | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Doga Selen Takunyaci | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pauline Courcoux | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Doga Selen Takunyaci | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Franta
04.04.97, 27 Vârsta
04.04.97, 27 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Turcia
27.03.00, 24 Vârsta
27.03.00, 24 Vârsta
Pauline Courcoux vs. Doga Selen Takunyaci - meciuri reciproce
14.07.18 | 1-a rundă de calif. | Pauline Courcoux | Doga Selen Takunyaci | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Dijon | Hard |
Pauline Courcoux form & Doga Selen Takunyaci form
Pauline Courcoux - ultimele meciuri
W25+H Cherbourg - Indoor Hard | ||||
17.10.23 1-a rundă | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.10.23 Calificare | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
15.10.23 2-a rundă de calif. | vs. Savine Erler | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Reims - Indoor Hard | ||||
01.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Schena Benamar | 0-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 Calificare | vs. Julie Belgraver | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 3-6, 10-7 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 6-4, 5-7 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
17.07.23 Calificare | vs. Lola Collin | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
16.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ella Kordik | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Norges - Hard | ||||
13.06.23 1-a rundă | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
12.06.23 Calificare | vs. Berta Passola | 2-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Yecla - Hard | ||||
30.05.23 Calificare | vs. Riya Bhatia | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
29.05.23 2-a rundă de calif. | vs. Zi Yi Gao | 7-62, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
26.04.23 1-a rundă | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
25.04.23 Calificare | vs. Elisabeth Iila | 5-7, 6-2, 10-8 | detaliu meci | |
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Yifei Huang | 3-6, 7-65, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.04.23 Calificare | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 6-2, 5-10 | detaliu meci | |
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Tara Gilich | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Sara Milanese | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
22.03.23 1-a rundă | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 7-67, 6-4 | detaliu meci | |
21.03.23 Calificare | vs. Nora Svensson | 5-7, 6-1, 10-5 | detaliu meci | |
20.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.23 Calificare | vs. Camille Moga | 5-7, 6-4, 8-10 | detaliu meci | |
13.03.23 2-a rundă de calif. | vs. Tabeth Tadoum | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.23 a 2-a rundă | vs. Ines Murta | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
22.02.23 1-a rundă | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
21.02.23 Calificare | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 7-65, 10-7 | detaliu meci | |
20.02.23 2-a rundă de calif. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detaliu meci |
Doga Selen Takunyaci - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
14.11.18 1-a rundă | vs. Regina Husak | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
04.10.18 a 2-a rundă | vs. Oana Gavrila | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
02.10.18 1-a rundă | vs. Melody Todorova | 6-4, 7-63 | detaliu meci | |
Dijon - Hard | ||||
14.07.18 1-a rundă de calif. | vs. Pauline Courcoux | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
05.06.18 1-a rundă | vs. Anna Ureke | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
18.04.18 1-a rundă | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Hard | ||||
07.04.18 1-a rundă de calif. | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
31.01.18 1-a rundă | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 0-3, - Doga Selen Takunyaci - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
25.01.18 a 2-a rundă | vs. Yana Morderger | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
24.01.18 1-a rundă | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 3-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
10.01.18 1-a rundă | vs. Azradeniz Comlek | 1-0, - Doga Selen Takunyaci - retragere | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
19.12.17 1-a rundă | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Sozopol - Hard | ||||
05.10.17 a 2-a rundă | vs. Gabriela Duca | 0-6, 4-6 | detaliu meci | |
03.10.17 1-a rundă | vs. Maria Victoria Negoita | 7-63, 6-4 | detaliu meci | |
Bursa - Zgura | ||||
17.07.17 1-a rundă de calif. | vs. Cemre Anil | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Zgura | ||||
04.07.17 1-a rundă | vs. Melis Sezer | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.07.17 Calificare | vs. Paulina Bakaite | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Zgura | ||||
26.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Margaryta Demchenko | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Izmir - Hard | ||||
19.06.17 2-a rundă de calif. | vs. Ipek Oz | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.06.17 1-a rundă de calif. | vs. Soha Ebrahimi Shalkoohi | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
29.05.17 2-a rundă de calif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
19.04.17 1-a rundă | vs. Ioana Minca | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Hard | ||||
10.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
03.04.17 1-a rundă de calif. | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
Istanbul - Indoor Hard | ||||
29.03.17 1-a rundă | vs. Anna Kubareva | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
21.03.17 1-a rundă | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
20.02.17 1-a rundă de calif. | vs. Lara Biter | 6-74, 2-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
13.02.17 1-a rundă | vs. Alena Fomina | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
31.01.17 1-a rundă | vs. Mitsumi Kawasaki | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
26.01.17 a 2-a rundă | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 1-6 | detaliu meci |