MECI
01.04.19 | 1-a rundă de calif. | Pauline Demel | Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | W15 Tabarka | Zgura |
STATISTICI MECI
Belgia
01.04.00, 24 Vârsta
01.04.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Belgia
26.08.01, 22 Vârsta
26.08.01, 22 Vârsta
Pauline Demel vs. Laure Line Glaude - meciuri reciproce
01.04.19 | 1-a rundă de calif. | Pauline Demel | Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | detaliu meci | W15 Tabarka | Zgura |
Pauline Demel form & Laure Line Glaude form
Pauline Demel - ultimele meciuri
W15+H Amiens - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Ines Nicault | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Sabrina Rittberger | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 6-1, 17-15 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
05.11.19 Calificare | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Nakisa Djamshidi | 3-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Myriam Gheziel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Annelou Nab | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Eline Audenaert | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Salma Djoubri | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Gubbels | 6-0, 6-75, 10-7 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Diana Martynov | 4-6, 7-67, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Lois Boisson | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.04.19 Calificare | vs. Anna Ustinoff | 6-76, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.04.19 Calificare | vs. Satsuki Koike | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
18.03.19 Calificare | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Zorgovska | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Anja Gal | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
20.11.18 Calificare | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Vulpio | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
12.11.18 Calificare | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Laure Line Glaude - ultimele meciuri
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
22.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
08.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
25.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1-a rundă | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detaliu meci | |
12.07.21 Calificare | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
11.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
20.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
01.02.21 1-a rundă de calif. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.01.21 1-a rundă de calif. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.12.20 Calificare | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
21.12.20 2-a rundă de calif. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.12.20 1-a rundă de calif. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
30.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detaliu meci | |
29.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Calificare | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detaliu meci | |
09.11.20 2-a rundă de calif. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1-a rundă de calif. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detaliu meci |