MECI
12.08.18 | 1-a rundă de calif. | Pauline Demel | Perla Nieuwboer | 6-2, 6-4 | Oldenzaal | Zgura |
STATISTICI MECI
Belgia
01.04.00, 24 Vârsta
01.04.00, 24 Vârsta
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Olanda
06.01.00, 24 Vârsta
06.01.00, 24 Vârsta
Pauline Demel vs. Perla Nieuwboer - meciuri reciproce
12.08.18 | 1-a rundă de calif. | Pauline Demel | Perla Nieuwboer | 6-2, 6-4 | detaliu meci | Oldenzaal | Zgura |
Pauline Demel form & Perla Nieuwboer form
Pauline Demel - ultimele meciuri
W15+H Amiens - Zgura | ||||
09.03.20 2-a rundă de calif. | vs. Ines Nicault | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
01.12.19 1-a rundă de calif. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 6-3, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
25.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Sabrina Rittberger | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
24.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 6-1, 17-15 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
05.11.19 Calificare | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.11.19 2-a rundă de calif. | vs. Semra Aksu | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.10.19 2-a rundă de calif. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
27.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Nakisa Djamshidi | 3-6, 7-5, 10-8 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
09.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Myriam Gheziel | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
09.09.19 Calificare | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Haren - Zgura | ||||
27.08.19 Calificare | vs. Annelou Nab | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
26.08.19 2-a rundă de calif. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 7-5 | detaliu meci | |
W15 Wanfercee - Zgura | ||||
21.08.19 1-a rundă | vs. Eline Audenaert | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Koksijde - Zgura | ||||
05.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
31.07.19 1-a rundă | vs. Salma Djoubri | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
29.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Zoe Gubbels | 6-0, 6-75, 10-7 | detaliu meci | |
29.07.19 Calificare | vs. Diana Martynov | 4-6, 7-67, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Les - Hard | ||||
22.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Lois Boisson | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
08.04.19 Calificare | vs. Anna Ustinoff | 6-76, 6-1, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Tabarka - Zgura | ||||
01.04.19 1-a rundă de calif. | vs. Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
01.04.19 Calificare | vs. Satsuki Koike | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Le - Zgura | ||||
18.03.19 Calificare | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
18.03.19 1-a rundă de calif. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
04.02.19 1-a rundă de calif. | vs. Natalia Zorgovska | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.01.19 1-a rundă de calif. | vs. Anja Gal | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
Antalya - Hard | ||||
20.11.18 Calificare | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
19.11.18 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.11.18 2-a rundă de calif. | vs. Julia Vulpio | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
Antalya - Zgura | ||||
12.11.18 Calificare | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-4, 3-6 | detaliu meci |
Perla Nieuwboer - ultimele meciuri
W25 Oldenzaal - Zgura | ||||
16.08.21 1-a rundă de calif. | vs. Anna Gabric | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Knokke - Zgura | ||||
28.07.21 1-a rundă | vs. Adrienn Nagy | 6-1, 6-77, 0-3, - Perla Nieuwboer - retragere | detaliu meci | |
27.07.21 Calificare | vs. Chiara Tomasetti | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
26.07.21 2-a rundă de calif. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-3 | detaliu meci | |
W60 Amstelveen - Zgura | ||||
05.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 The - Zgura | ||||
27.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Daniela Vismane | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
22.06.21 Calificare | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 2-6, 12-14 | detaliu meci | |
21.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
15.06.21 Calificare | vs. Christina Rosca | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
14.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 6-4, 10-5 | detaliu meci | |
13.06.21 1-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 4-6, 6-4, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
07.06.21 2-a rundă de calif. | vs. Izabelle Persson | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
03.05.21 2-a rundă de calif. | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
02.05.21 1-a rundă de calif. | vs. Rachel Gans | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Bychkova | 6-2, 5-7, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
18.04.21 1-a rundă de calif. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
28.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Stefana Lazar | 6-4, 5-7, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
22.03.21 2-a rundă de calif. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
21.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 6-2, 10-0 | detaliu meci | |
W15+H Amiens - Zgura | ||||
07.03.21 1-a rundă de calif. | vs. Mathilde Dury | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
15.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
08.11.20 1-a rundă de calif. | vs. Irene Lavino | 6-76, 4-6 | detaliu meci | |
W15 Alkmaar - Zgura | ||||
23.08.20 1-a rundă de calif. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
23.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Cemre Anil | 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
16.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
13.02.20 Calificare | vs. Sai Chamarthi | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
11.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Marina Magai | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
11.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 6-4 | detaliu meci |