MECI
06.06.11 | Finală | Pauline Parmentier | Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | Marseille | Zgura |
STATISTICI MECI
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Pauline Parmentier vs. Irina-Camelia Begu - meciuri reciproce
21.04.19 | Pauline Parmentier | Irina-Camelia Begu | 6-3, 2-6, 6-2 | detaliu meci | Fed Cup | Zgura | |
28.04.18 | Semifinală | Pauline Parmentier | Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-4 | detaliu meci | Istanbul | Zgura |
21.07.17 | Sfert de finală | Irina-Camelia Begu | Pauline Parmentier | 7-5, 6-0 | detaliu meci | Bucharest | Zgura |
16.08.14 | 2-a rundă de calif. | Irina-Camelia Begu | Pauline Parmentier | 6-2, 7-62 | detaliu meci | New Haven | Hard |
21.08.11 | 1-a rundă | Irina-Camelia Begu | Pauline Parmentier | 6-1, 6-3 | detaliu meci | Dallas | Hard |
06.06.11 | Finală | Pauline Parmentier | Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Marseille | Zgura |
02.05.11 | a 2-a rundă | Pauline Parmentier | Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | detaliu meci | Cagnes Sur | Zgura |
Pauline Parmentier form & Irina-Camelia Begu form
Pauline Parmentier - ultimele meciuri
Paris - Zgura | ||||
29.09.20 1-a rundă | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
Strasbourg - Zgura | ||||
21.09.20 1-a rundă | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60+H Saint - Zgura | ||||
10.09.20 a 2-a rundă | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
09.09.20 1-a rundă | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
23.07.20 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | detaliu meci | |
22.07.20 1-a rundă | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | detaliu meci | |
20.07.20 1-a rundă | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | detaliu meci | |
16.07.20 1-a rundă | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | detaliu meci | |
13.07.20 1-a rundă | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | detaliu meci | |
08.07.20 1-a rundă | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | detaliu meci | |
Lyon - Indoor Hard | ||||
03.03.20 1-a rundă | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | detaliu meci | |
W25 Macon - Indoor Hard | ||||
26.02.20 1-a rundă | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
St. Petersburg - Indoor Hard | ||||
09.02.20 Calificare | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
08.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
21.01.20 1-a rundă | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.20 1-a rundă de calif. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
Limoges - Indoor Hard | ||||
19.12.19 a 2-a rundă | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | detaliu meci | |
18.12.19 1-a rundă | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
Fed Cup - Hard | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
W80 Poitiers - Indoor Hard | ||||
23.10.19 1-a rundă | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Luxembourg - Indoor Hard | ||||
15.10.19 1-a rundă | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
07.10.19 Calificare | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | detaliu meci | |
06.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | detaliu meci | |
Tashkent - Hard | ||||
26.09.19 Sfert de finală | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | detaliu meci | |
25.09.19 a 2-a rundă | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
24.09.19 1-a rundă | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W60+H Saint - Zgura | ||||
18.09.19 1-a rundă | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | detaliu meci | |
New Haven - Hard | ||||
06.09.19 Sfert de finală | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | detaliu meci | |
05.09.19 a 3-a rundă | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | detaliu meci | |
04.09.19 a 2-a rundă | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | detaliu meci |
Irina-Camelia Begu - ultimele meciuri
Antalya - Zgura | ||||
28.03.24 a 2-a rundă | vs. Tara Wurth | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
26.03.24 1-a rundă | vs. Sinja Kraus | 7-610, 6-1 | detaliu meci | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1-a rundă | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
Cincinnati - Hard | ||||
15.08.23 1-a rundă | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
Iasi - Zgura | ||||
23.07.23 Finală | vs. Ana Bogdan | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
22.07.23 Semifinală | vs. Tamara Zidansek | 5-7, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
21.07.23 Sfert de finală | vs. Jil Teichmann | 1-6, 6-4, 6-0 | detaliu meci | |
20.07.23 a 2-a rundă | vs. Reka-Luca Jani | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
18.07.23 1-a rundă | vs. Chloe Paquet | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
London - Iarbă | ||||
07.07.23 a 2-a rundă | vs. Anna Blinkova | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
06.07.23 1-a rundă | vs. Rebecca Marino | 6-2, 3-6, 6-2 | detaliu meci | |
Paris - Zgura | ||||
02.06.23 a 3-a rundă | vs. Karolina Muchova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
31.05.23 a 2-a rundă | vs. Sara Errani | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
28.05.23 1-a rundă | vs. Anna Bondar | 6-4, 6-2 | detaliu meci | |
Rome - Zgura | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Xiyu Wang | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
Madrid - Zgura | ||||
02.05.23 Sfert de finală | vs. Maria Sakkari | 7-63, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
01.05.23 a 4-a rundă | vs. Liudmila Samsonova | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
29.04.23 a 3-a rundă | vs. Shelby Rogers | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Karolina Muchova | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
Charleston - Zgura | ||||
06.04.23 a 3-a rundă | vs. Jessica Pegula | 5-7, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
05.04.23 a 2-a rundă | vs. Sofia Kenin | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
03.04.23 1-a rundă | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-5 | detaliu meci | |
Miami - Hard | ||||
23.03.23 a 2-a rundă | vs. Qinwen Zheng | 6-2, 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
21.03.23 1-a rundă | vs. Alexandra Eala | 6-2, 7-5 | detaliu meci | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.23 1-a rundă | vs. Linda Noskova | 6-77, 1-6 | detaliu meci | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.23 1-a rundă | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
Linz - Indoor Hard | ||||
08.02.23 1-a rundă | vs. Clara Tauson | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
Melbourne - Hard | ||||
19.01.23 a 2-a rundă | vs. Laura Siegemund | 7-5, 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
18.01.23 1-a rundă | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 7-61, 6-2 | detaliu meci | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.23 Semifinală | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | detaliu meci |