MECI
17.06.18 | 1-a rundă de calif. | Pauline Wuarin | Phillippa Preugschat | 6-1, 6-1 | Kaltenkirchen | Zgura |
STATISTICI MECI
Ţara
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Data naşterii
Înălţime
Greutate
Profesional din
Joacă
Poziţie în clasament
Puncte
Premii
Germania
20.09.02, 21 Vârsta
20.09.02, 21 Vârsta
Pauline Wuarin vs. Phillippa Preugschat - meciuri reciproce
17.06.18 | 1-a rundă de calif. | Pauline Wuarin | Phillippa Preugschat | 6-1, 6-1 | detaliu meci | Kaltenkirchen | Zgura |
Pauline Wuarin form & Phillippa Preugschat form
Pauline Wuarin - ultimele meciuri
W25 Verbier - Zgura | ||||
21.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
28.07.21 1-a rundă | vs. Laura Radakovic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Les - Hard | ||||
21.07.21 1-a rundă | vs. Emeline Dartron | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
18.07.21 Calificare | vs. Mariya Kostyuk | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W100 Contrexeville - Zgura | ||||
04.07.21 1-a rundă de calif. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
All Lower - Zgura | ||||
03.07.20 1-a rundă | vs. Lulu Sun | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Antalya - Zgura | ||||
01.03.20 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-73, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
25.02.20 Calificare | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 6-10 | detaliu meci | |
24.02.20 2-a rundă de calif. | vs. Kristina Milenkovic | 6-2, 2-0, Kristina Milenkovic - retragere | detaliu meci | |
W25 Grenoble - Indoor Hard | ||||
09.02.20 1-a rundă de calif. | vs. Carole Monnet | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Palmanova - Zgura | ||||
06.02.20 a 2-a rundă | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
04.02.20 1-a rundă | vs. Gemma Negre Sanchez | 6-3, 3-6, 7-65 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1-a rundă | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.01.20 2-a rundă de calif. | vs. Marie Villet | 2-6, 6-1, 4-10 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.12.19 1-a rundă | vs. Diana Demidova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
W60 Colina - Zgura | ||||
04.11.19 1-a rundă de calif. | vs. Melanie Stokke | 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W60 Asuncion - Zgura | ||||
28.10.19 1-a rundă de calif. | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Cucuta - Zgura | ||||
21.10.19 1-a rundă | vs. Emiliana Arango | 1-6, 0-6 | detaliu meci | |
W15 Buenos - Zgura | ||||
10.10.19 1-a rundă | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-75, 3-3, - Pauline Wuarin - retragere | detaliu meci | |
W15 Santiago - Zgura | ||||
04.10.19 Sfert de finală | vs. Julia Riera | 6-2, 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
03.10.19 a 2-a rundă | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 7-63, 6-2 | detaliu meci | |
02.10.19 1-a rundă | vs. Alexa Pitt | 6-4, 1-6, 6-1 | detaliu meci | |
30.09.19 Calificare | vs. Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Dijon - Zgura | ||||
10.09.19 1-a rundă | vs. Karin Kennel | 2-6, 6-4, 1-6 | detaliu meci | |
W60 Montreux - Zgura | ||||
02.09.19 1-a rundă de calif. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 5-7, 6-4, 7-10 | detaliu meci | |
W25 Verbier - Zgura | ||||
26.08.19 1-a rundă de calif. | vs. Chiara Merico | 6-3, 4-6, 5-10 | detaliu meci | |
W15 Oldenzaal - Zgura | ||||
13.08.19 1-a rundă | vs. Constance Sibille | 3-5, - Pauline Wuarin - retragere | detaliu meci | |
Lausanne - Zgura | ||||
14.07.19 Calificare | vs. Barbara Haas | 0-6, 0-6 | detaliu meci | |
13.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W100 Contrexeville - Zgura | ||||
08.07.19 1-a rundă de calif. | vs. Sofia Shapatava | 0-6, 3-6 | detaliu meci |
Phillippa Preugschat - ultimele meciuri
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 2-6, 8-10 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Isabelle Cherny | 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.24 Calificare | vs. Isabel Skoog | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-4, 1-6, 10-1 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jordan Fenton | 6-3, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Nasbypark - Indoor Hard | ||||
01.11.23 1-a rundă | vs. Julita Saner | 6-1, 1-6, 6-73 | detaliu meci | |
31.10.23 Calificare | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | detaliu meci | |
30.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Summer Yardley | 6-2, 1-6, 12-10 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
15.10.23 1-a rundă de calif. | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 0-6 | detaliu meci | |
W25 Slobozia - Zgura | ||||
17.09.23 1-a rundă de calif. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W15 Eindhoven - Zgura | ||||
30.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-2, 8-10 | detaliu meci | |
W15 Vejle - Zgura | ||||
24.07.23 1-a rundă de calif. | vs. Olga Golas | 5-7, 2-6 | detaliu meci | |
W40 Ystad - Zgura | ||||
19.06.23 1-a rundă de calif. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Bastad - Zgura | ||||
08.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Linea Bajraliu | 2-6, 3-6 | detaliu meci | |
W15 Varberg - Zgura | ||||
05.05.23 Sfert de finală | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Tilde Jagare | 4-6, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. Stella Jurina | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
24.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-74, 4-6 | detaliu meci | |
23.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
17.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Julia Victoria Rennert | 4-6, 2-6 | detaliu meci | |
16.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Duru Soke | 4-1, Duru Soke - retragere | detaliu meci | |
W15 Antalya - Zgura | ||||
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Anastasia Safta | 1-6, 6-72 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Maria Teodorescu | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Tallinn - Indoor Hard | ||||
09.01.23 1-a rundă de calif. | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | detaliu meci | |
W60 Hamburg - Indoor Hard | ||||
16.10.22 1-a rundă de calif. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Braunschweig - Zgura | ||||
22.08.22 1-a rundă de calif. | vs. Anna Semenova | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
W15 Erwitte - Zgura | ||||
18.08.22 a 2-a rundă | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-2, 0-6 | detaliu meci | |
16.08.22 1-a rundă | vs. Anna Schubries | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
15.08.22 Calificare | vs. Christine Junge-Ilges | 6-1, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Danderyd - Zgura | ||||
09.08.22 Calificare | vs. Emilie Elde | 1-6, 4-6 | detaliu meci |