MECI
13.11.19 | 1-a rundă | Pei-Chi Lee | Iveta Dapkute | 6-2, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTICI MECI
Pei-Chi Lee | Iveta Dapkute | |
Prima administrare % | 25/39 (64%) | 38/54 (70%) |
Punctele câştigate la prima administrare | 19/25 (76%) | 19/38 (50%) |
Punctele câştigate la a doua administrare | 5/14 (36%) | 1/16 (6%) |
Break-ballurile câştigate | 7/10 (70%) | 2/3 (67%) |
Puncte câştigate din returnare | 34/54 (63%) | 15/39 (38%) |
Total puncte câştigate | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Greșeli duble | 3 | 7 |
ași |
STATISTICI MECI
1 | ||
Pei-Chi Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
0-1 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Pei-Chi Lee | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pei-Chi Lee | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Pei-Chi Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Pei-Chi Lee | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15 | ||
4-1 | Iveta Dapkute | |
0-0 | ||
Pei-Chi Lee | 6-1 | |
6-1 |
INFO: faceţi clic pe numele jucătorului pentru a vedea statisticile detaliate ale jucătorului
Pei-Chi Lee vs. Iveta Dapkute - meciuri reciproce
21.11.19 | a 2-a rundă | Pei-Chi Lee | Iveta Dapkute | 6-1, 6-1 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
13.11.19 | 1-a rundă | Pei-Chi Lee | Iveta Dapkute | 6-2, 6-1 | detaliu meci | W15 Sharm | Hard |
Pei-Chi Lee form & Iveta Dapkute form
Pei-Chi Lee - ultimele meciuri
W25 Tainan - Zgura | ||||
25.06.23 Finală | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
24.06.23 Semifinală | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detaliu meci | |
23.06.23 Sfert de finală | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
22.06.23 a 2-a rundă | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
21.06.23 1-a rundă | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
W25 Tainan - Zgura | ||||
15.06.23 a 2-a rundă | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detaliu meci | |
14.06.23 1-a rundă | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detaliu meci | |
W25 Daegu - Hard | ||||
08.06.23 a 2-a rundă | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
06.06.23 1-a rundă | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1-a rundă | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detaliu meci | |
W25 Incheon - Hard | ||||
18.05.23 a 2-a rundă | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detaliu meci | |
17.05.23 1-a rundă | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detaliu meci | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
11.05.23 a 2-a rundă | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detaliu meci | |
09.05.23 1-a rundă | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detaliu meci | |
W80 Gifu - Hard | ||||
04.05.23 a 2-a rundă | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detaliu meci | |
03.05.23 1-a rundă | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detaliu meci | |
01.05.23 Calificare | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
01.05.23 1-a rundă de calif. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 a 2-a rundă | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detaliu meci | |
25.04.23 1-a rundă | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Osaka - Hard | ||||
20.04.23 a 2-a rundă | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detaliu meci | |
20.04.23 1-a rundă | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detaliu meci | |
W25 Osaka - Hard | ||||
10.04.23 Calificare | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detaliu meci | |
10.04.23 2-a rundă de calif. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detaliu meci | |
09.04.23 1-a rundă de calif. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detaliu meci | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
03.04.23 Calificare | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detaliu meci | |
W25 Kofu - Hard | ||||
30.03.23 a 2-a rundă | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detaliu meci | |
29.03.23 1-a rundă | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detaliu meci | |
W40 Bengaluru - Hard | ||||
06.03.23 Calificare | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detaliu meci |
Iveta Dapkute - ultimele meciuri
W50 Murska - Indoor Hard | ||||
25.03.24 Calificare | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | detaliu meci | |
24.03.24 1-a rundă de calif. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
21.03.24 a 2-a rundă | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | detaliu meci | |
20.03.24 1-a rundă | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | detaliu meci | |
19.03.24 Calificare | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | detaliu meci | |
18.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
14.03.24 a 2-a rundă | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | detaliu meci | |
13.03.24 1-a rundă | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | detaliu meci | |
12.03.24 Calificare | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | detaliu meci | |
11.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
06.03.24 1-a rundă | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | detaliu meci | |
05.03.24 Calificare | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | detaliu meci | |
04.03.24 2-a rundă de calif. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detaliu meci | |
25.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 Calificare | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | detaliu meci | |
19.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | detaliu meci | |
18.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | detaliu meci | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 a 2-a rundă | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detaliu meci | |
14.02.24 1-a rundă | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | detaliu meci | |
13.02.24 Calificare | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | detaliu meci | |
12.02.24 2-a rundă de calif. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | detaliu meci | |
11.02.24 1-a rundă de calif. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
30.11.23 a 2-a rundă | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | detaliu meci | |
28.11.23 1-a rundă | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | detaliu meci | |
W15 Heraklion - Zgura | ||||
22.11.23 1-a rundă | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detaliu meci | |
W25 Heraklion - Zgura | ||||
14.11.23 Calificare | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | detaliu meci | |
12.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detaliu meci | |
W40 Heraklion - Zgura | ||||
06.11.23 2-a rundă de calif. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | detaliu meci | |
05.11.23 1-a rundă de calif. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - retragere | detaliu meci |